Kobieta Przedsiębiorcza: Wiedzą, jak zadbać o każdy...

  Kobieta Przedsiębiorcza: Wiedzą, jak zadbać o każdy wizerunek

  Joanna Labuda, Anna Jarmuż

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Kobieta Przedsiębiorcza: Wiedzą, jak zadbać o każdy wizerunek
  Trwa nasz plebiscyt "Kobieta Przedsiębiorcza 2015". Dziś prezentujemy kolejne dwie kandydatki. Głosujemy!
  Kobieta Przedsiębiorcza: Wiedzą, jak zadbać o każdy wizerunek
  Mówią o niej – dobry duch poznańskiego biznesu. Sześć lat temu założyła firmę, która jest efektem kilkunastoletniej pracy nad budowaniem strategii komunikacji marketingowej i PR. Doświadczenie zawodowe ona sama i cały jej zespół zdobywali w międzynarodowych i polskich koncernach. Oto Aleksandra Gutkowska (SMS o treści SUPER.159), absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, szefowa AGM PR, a także miłośniczka piłki wodnej.


  Jak mówi, kocha ludzi, dlatego założyła firmę, w której mogłaby łączyć karierę zawodową z pasją i życiem osobistym.
  – Public relations interesowało mnie już na studiach. Ostatnia funkcja jaką pełniłam w spółce giełdowej AMS to właśnie rzecznik prasowy. Wiedziałam, że chcę iść w tym kierunku – opowiada Aleksandra Gutkowska.

  Nasza kandydatka to znakomity przykład wytrwałości w dążeniu do celu. Nie przestawała pracować nawet na urlopach wychowawczych, gdy jako podwykonawca współpracowała z agencjami PR. W 2009 r. postanowiła iść na swoje. – Robię to, bo bardzo szanuję ludzi. Dobry PR-owiec musi umieć ich lubić oraz umieć słuchać – mówi Aleksandra Gutkowska. I dodaje: Piszę o tym, co ludzie robią dobrego. Pokazywanie tego, co wartościowego się dzieje w Wielkopolsce, to moja wielka pasja.  Biznes to jej konik, ale szefowa AGM PR nie odżegnuje się od innych inicjatyw, m.in. kulturalnych. Przez cztery ostatnie edycje Transatlantyku kształtowała jego politykę promocyjną i była szefową biura prasowego. Trzy lata temu została zaproszona na mecz piłki wodnej w Poznaniu. Tak zaczęła się jej przygoda z waterpolo. – Charytatywnie robię stronę promocyjną Waterpolo Poznań, zaczynając od kontaktów z mediami, po tworzenie strony internetowej. To bardzo wartościowi, młodzi ludzie, którym po prostu chce się działać – mówi A. Gutkowska. Nasza kandydatka nie zapomina też o potrzebujących. Od 9 lat w podpoznańskim Jeżykowie współorganizuje bowiem świąteczną paczkę od sąsiada.

  Nasza kolejna kandydatka także zawodowo zajmuje się wizerunkiem. Izabela Wołyniec-Sobczak (SMS o treści SUPER.161) buduje wartościowe marki osobiste dla osób chcących mądrze zarządzać swoim życiem zawodowym. W pracy bazuje na 17-letnim doświadczeniu w marketingu, komunikacji i zarządzaniu ludźmi. Zanim rozwinęła swoją działalność pracowała bowiem w różnych koncernach. Pierwsze marki osobiste tworzyła dla znajomych osób, które rozpoczynały własne działalności.

  – Często marka osobista jest czymś, na czym bazuje cały rozwój kariery i firmy. W dzisiejszym bardzo konkurencyjnym świecie, trudno jest się wyróżnić. Silna marka pozwala to zrobić – przyznaje Izabela Wołyniec-Sobczak.

  Budowanie marki osobistej jest najbardziej popularne wśród polityków i celebrytów. To nie jest jednak środowisko naszej kandydatki. Izabela Wołyniec-Sobczak pracuje wyłącznie z osobami, które opierają się na prawdziwych wartościach i są autentyczne. Dodatkowo w ubiegłym roku założyła projekt skierowany do kobiet www.sukcesnaobcasach.com, którego celem jest rozwijanie umiejętności kobiet oraz wspieranie się w biznesie.

  – Kobiety mają naturalną potrzebę poznawania, uczenia się oraz docierania do innych kobiet. Spotkania klubu inspirują, a członkinie nawiązują przyjaźnie i relacje biznesowe – mówi I. Wołyniec-Sobczak.

  Jak głosować?
  Głosowanie Aby zagłosować, należy wysłać SMS na numer 72355 (w treści wpisując SUPER.numer kandydatki). Koszt SMS-a to 2,46 zł. Głosowanie potrwa do 31 marca.

  ZOBACZ WYNIKI:  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Balon z woda

  Nick (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 5

  Ta, tak zwana biografia jest niesamowicie nadmuchana. Licealista nie napisalby wypracowania w takim stulu. 'Pracowala nawet w czasie ciazy ' ,poniewaz gdyby powiedziala nie to jej kariera dawno...rozwiń całość

  Ta, tak zwana biografia jest niesamowicie nadmuchana. Licealista nie napisalby wypracowania w takim stulu. 'Pracowala nawet w czasie ciazy ' ,poniewaz gdyby powiedziala nie to jej kariera dawno potoczylaby sie nieco inaczej.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo