Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Dla nich zumba to nie tylko...

  Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Dla nich zumba to nie tylko taniec

  Anna Jarmuż, Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Zumba team, czyli Monika Małecka, Agnieszka Siudowska, Magda Gertig, Monika Wachowiak i Roma Kłos - w Befit Clubs w Plewiskach SMS o treści SUPER.11
  1/14
  przejdź do galerii

  Zumba team, czyli Monika Małecka, Agnieszka Siudowska, Magda Gertig, Monika Wachowiak i Roma Kłos - w Befit Clubs w Plewiskach SMS o treści SUPER.119 ©Waldemar Wylegalski

  Nasze kandydatki w plebiscycie "Kobieta Przedsiębiorcza 2015" dbają o formę i samopoczucie kobiet oraz pomagają potrzebującym. Ich światem kręci zumba.
  Czego potrzeba, by trenować zumbę? Chęci i dresów. A żeby zorganizować maraton charytatywny? Naszych kandydatek w plebiscycie „Kobieta Przedsiębiorcza 2015” - Moniki Małeckiej, Agnieszki Siudowskiej, Magdaleny Gertig, Moniki Wachowiak i Romy Kłos (SMS o treści SUPER.119). Na pytanie, czy weźmiesz udział w akcji, mają zawsze jedną odpowiedź: Jasne. Jeśli tylko pozwala im czas. Na co dzień mają bowiem swoje obowiązki - pracę i treningi. Niemal wszystkie są instruktorkami zumby.

  - Na początku zastanawiałyśmy się, kto przyjdzie na maraton charytatywny. Okazało się, że nie było z tym żadnego problemu. Ludzie uczestniczą w takich wydarzeniach chętniej niż w komercyjnych imprezach - mówi Magda Gertig. - Gdy już akcja jest nagłośniona, często sami zgłaszają się sponsorzy, którzy chcą pomóc. Wszyscy działają całkowicie bezinteresownie - dodaje Roma Kłos.  Na pytanie, dlaczego to robią, odpowiadają krótko: bo chcą. - Bardzo nas cieszy, że możemy komuś pomóc. Jest to dla nas zupełnie naturalne - tłumaczy Agnieszka Siudowska. - Każdy maraton to dla nas indywidualne przeżycie. Każdy poświęcony jest bowiem komuś innemu.

  Dochód z imprez, w które angażują się nasze kandydatki trafia do chorych i potrzebujących, a nawet bezdomnych zwierząt. Wszystkie dają dziewczynom „kopa do działania”.

  - To niesamowite uczucie, gdy widzi się ogromną liczbę ludzi, którzy przyszli dokładnie w tym samym celu - chcą pomóc - stwierdza Monika Małecka.
  1 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo