Człowiek Roku 2016: Leczą uśmiechem, a swoją pasję czynią...

  Człowiek Roku 2016: Leczą uśmiechem, a swoją pasję czynią biznesem

  MRT

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Waldemar Stube: SMS o treści CZR.157 na nr 72 355
  1/4
  przejdź do galerii

  Waldemar Stube: SMS o treści CZR.157 na nr 72 355 ©Archiwum prywatne

  To już ostatnie godziny głosowania. Człowieka Roku 2016 wybieramy tylko do godziny 21. Kto nim będzie? Na prowadzeniu Zygmunt Jasiecki z Piły. A my prezentujemy ostatnich już kandydatów do tego tytułu.
  Sławomir Jenerowicz (SMS o treści CZR.89), to prawdziwy człowiek orkiestra. Całej Polsce zaprezentował się w programie telewizyjnym „Mam talent” jako iluzjonista czarujący... śmiechem. W swoich występach nie stroni od oryginalnych rekwizytów. W czasie show towarzyszyła mu już : metalowa dama, pluszowe króliczki czy latający stoliczek!

  Swoją umiejętność rozbawiania wykorzystuje także w czasie terapii chorych dzieci, które są nim zachwycone i na moment zapominają o swoim bólu i chorobie. - Najbardziej utkwił mi w pamięci występ dla dzieci na onkologii w Centrum Matki Polki w Warszawie gdzie byłem na zaproszenie fundacji ,,Spełniamy dzieciom marzenia”. Reakcja dzieci jest zawsze naturalna, są to najszczersze uśmiechy które dają mi dużo energii i radości - mówi.

  Tu możecie POZNAĆ I ZAGŁOSOWAĆ na najlepszych z Wielkopolski  Pod wrażeniem jego działalności z chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi była również Anna Dymna, która zaprosiła go na wyjątkową galę do Krakowa. Na scenie wraz ze swoim oktetem zaprezentował wymyślony przez siebie instrument dzwonkowy dla osób niesłyszących.

  Waldemar Stube (SMS o treści CZR.157) to człowiek, który ze swojej pasji uczynił sposób na biznes. Obecnie wraz z bratem prowadzi największe studio fotograficzne w Gnieźnie, włącza się w wiele akcji charytatywnych, a co najważniejsze - robi świetne zdjęcia, co potwierdzają liczne zdobyte nagrody, w tym jedna z najbardziej prestiżowych Grand Press Photo. Waldemar Stube wspiera również wiele działań charytatywnych. Zaangażowany jest w pomoc dla Kornelki Kuczmy, o której stworzył fotoreportaż pokazujący historię jej choroby oraz przygotował kalendarz ścienny, który można zakupić w formie cegiełki, by pomóc w leczeniu dziewcznynki.

  Mocno zaangażowany był również w promowanie sprawy tzw. „Oczka Hani” - dziewczynki, która potrzebowała pieniędzy na leczenie raka oka w Stanach. Dzięki nagłaśnianiu sprawy, zebrano środki i dziecko skutecznie jest leczone.


  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo