Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Rozpoczynamy plebiscyt "Głosu...

  Kobieta Przedsiębiorcza 2015: Rozpoczynamy plebiscyt "Głosu Wielkopolskiego"

  Anna Jarmuż, Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Maria Stasik (z prawej) to "Kobieta Przedsiębiorcza 2014" w Wielkopolsce
  1/5
  przejdź do galerii

  Maria Stasik (z prawej) to "Kobieta Przedsiębiorcza 2014" w Wielkopolsce ©Waldemar Wylegalski

  Rozpoczynamy poszukiwania „Kobiety Przedsiębiorczej 2015”. Zgłoszenia do plebiscytu można nadsyłać do 14 marca.
  „Utrzymuj wysokimi swoje obcasy, swoją głowę i swoje wartości” - mawiała Coco Chanel. Myśl ta jest bliska kobietom, które wzięły udział w zeszłorocznej edycji naszego plebiscytu „Kobieta przedsiębiorcza”. Wśród nich były artystki, mistrzynie sportowe, działaczki społeczne, lekarki, właścicielki dobrze prosperujących firm.

  - Przedsiębiorczość, to próba pogodzenia ról, które każdy z nas w życiu ma do spełnienia - mówi Magdalena Zdrenka- Ciałkowska, poznańska „Kobieta Przedsiębiorcza 2014”.
  - Nieważne na jakim jesteśmy stanowisku, nieważne ile fakultetów skończyliśmy, gdzie i ile pracujemy, ile zarabiamy, ile mamy do zrobienia. Ważne by w tym współczesnym, zabieganym świecie, wiedzieć co ma się jeszcze do zrobienia, nie zapominając w tym wszystkim o sobie. Ponoć współczesna przedsiębiorczość niejedno ma imię, ta moja, to próba pogodzenia tych wszystkich ról.

  Magdalena Zdrenka-Ciałkowska jest właścicielką Vigo Studio oraz wydawcą i redaktor naczelną dwumiesięcznika „Madame” - magazynu ambitnych kobiet, który przez ostatni rok bardzo się rozwinął. - W międzyczasie, zwiększyliśmy zespół, powiększyliśmy nakład, doszły nowe kanały dystrybucji, zwiększyliśmy liczbę stron. Jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalni nie tylko w Polsce, ale i na świecie, głównie w Paryżu i Nowym Jorku, a wyniki sprzedaży pokazują, że kobiety chcą nas czytać i czytają.

  A co dał jej udział w plebiscycie? - Sławę, pieniądze, bogactwo, splendor, fanów - żartuje nasza zeszłoroczna zwyciężczyni. - A tak zupełnie poważnie, to wygrana w plebiscycie była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Dała mi też dodatkową energię do działania i chęci do realizacji kolejnych pomysłów, które od jakiegoś czasu organizujemy pod brandem Madame.
  1 3 »

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo