Oto domy Kamila Stocha, Piotra Żyły i Dawida Kubackiego, polskich skoczków narciarskich. Zobaczcie zdjęcia! [20.01.2024]

od 16 lat
Domy Kamila Stocha, Piotra Żyły i Dawida Kubackiego! Tak mieszkają polscy skoczkowie. Zobaczcie, jak wyglądają ich domy zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Sprawdźcie też, jakie mają widoki ze swoich okien. Który dom podoba wam się najbardziej? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia!

Spis treści

Kamil Stoch mieszka w Zębie pod Zakopanem. Tak wygląda jego dom

Kamil Stoch trzy razy zdobył złoty medal na igrzyskach olimpijskich w skokach narciarskich. Był też drużynowym i indywidualnym mistrzem świata. Dwukrotnie zdobył Puchar Świata, trzy razy triumfował na Turnieju Czterech Skoczni.

Kamil Stoch mieszka w góralskim domu w Zębie pod Zakopanem. Z budynku na wzgórzu rozpościerają się piękne widoki na góry. Dom ma około 500 metrów kwadratowych powierzchni. Wybudowano go z drewnianej bali, a podmurówkę wykonano z kamienia.

W naszej galerii zobaczycie, jak mieszka Kamil Stoch:

Tak mieszka Piotra Żyły w Ustroniu. Oto jego dom

Piotr Żyła dwukrotnie zdobył złoto na indywidualnych mistrzostwach świata, a raz - na drużynowych. Ma też dwa brązowe medale drużynowych mistrzostw świata w lotach narciarskich. W 2017 roku zajął drugie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni.

Piotr Żyła mieszka w domu w Ustroniu. Jego rodzice prowadzą w tej miejscowości pensjonat. W domu Piotra Żyły w oczy rzuca się

• jasna kuchnia,
  • kominek,
  • uroczy taras
  • oraz basen.

Na dachu budynku znajdują się panele fotowoltaiczne.

Tak mieszka Dawid Kubacki. Zobaczcie wnętrza jego domu

Dawid Kubacki zdobył dwa brązowe medale na igrzyskach olimpijskich - indywidualnie i drużynowo. Dwa razy był mistrzem świata, trzy razy był trzeci. Zwyciężył też niezwykle prestiżowy Turniej Czterech Skoczni.

Dawid Kubacki mieszka ze swoją rodziną w Szaflarach, niedaleko Zakopanego. To piętrowy dom w podhalańskim stylu. Warto zwrócić uwagę na