Orlęta Kielce zremisowały 1:1 z Neptunem Końskie w meczu RS Active 4. Ligi. Decydująca bramka w doliczonym czasie gry. Zobacz zdjęcia

Damian Wiśniewski
od 7 lat
W meczu 25. kolejki rozgrywek RS Active 4. Ligi świętokrzyskiej Orlęta Kielce zremisowały u siebie 1:1 z Neptunem Końskie po golu strzelonym w samej końcówce spotkania. Zobacz zdjęcia z tego pojedynku.

Orlęta Kielce zremisowały z Neptunem Końskie w RS Active 4. Lidze

Orlęta Kielce - Neptun Końskie 1:1 (0:0)
Bramki:
Patryk Zawierucha 90+3 - Michał Smolarczyk 75 z rzutu karnego.

Zobacz zdjęcia z meczu

W meczu nie brakowało emocji, choć do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej części spotkania strzałem z rzutu karnego prowadzenie gościom dał Michał Smolarczyk, jednak jego drużyna i nie mogła się cieszyć z końcowego zwycięstwa, mimo, że do 90. minuty prowadziła. W trzeciej minucie doliczonego czasu rezultat na 1:1 ustalił Patryk Zawierucha.

- Dziękujemy naszym zawodnikom za wspaniałą walkę, a naszym kibicom za obecność i doping dla naszej drużyny. Dziękujemy wszystkim którzy są z nami - możemy przeczytać na facebooku Neptuna.

Następne ligowe spotkanie obie drużyny zagrają już w środę, pierwszego maja. Orlęta zagrają na wyjeździe z trzecią w tabeli Klimontowianką od godziny 17. Dwie godziny wcześniej zacznie się domowy mecz Neptuna z Moravią Anna-Bud Morawica.

5. Moravia Anna-Bud Morawica 25 44 79-32
6. Łysica Bodzentyn 25 44 68-38
7. Neptun Końskie 25 42 38-29
8. GKS Zio-Max Nowiny 25 42 58-31
9. Orlęta Kielce 25 41 54-30
10. Wierna Małogoszcz 25 39 42-28
11. GKS Rudki 25 39 45-31
12. Granat Skarżysko-Kamienna 25 38 55-40