MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nenad Bjelica: Jestem zadowolony zwłaszcza z pierwszej połowy

KM, lechpoznan.pl
Kolejorz nie stracił bramki od czterech spotkań - Nenad Bjelica może mieć powody do dumy Lucyna Nenow / Polska Press
- Po zmianie stron można było odnieść wrażenie, że myślami jesteśmy przy spotkaniu pucharowym z Wisłą Kraków, które jest dla nas bardzo ważne i które chcemy wygrać - stwierdził Nenad Bjelica, trener Lecha Poznań po zwycięskim 3:0 meczu z Zagłębiem Lubin.

Nenad Bjelica (trener Lecha):
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej części nie byliśmy już tak skoncentrowani i daliśmy przeciwnikom stworzyć kilka okazji do strzelenia gola. Z samego wyniku jestem jednak bardzo zadowolony, ponieważ znowu zachowaliśmy czyste konto, co jest dla nas bardzo ważne. Po zmianie stron można było odnieść wrażenie, że myślami jesteśmy przy spotkaniu pucharowym z Wisłą Kraków, które jest dla nas bardzo ważne i które chcemy wygrać. Chciałbym jednak pochwalić moją drużynę, która przez ponad dziewięćdziesiąt minut zagrała konsekwentnie.

W meczu Pucharu Polski wprowadzimy dwóch, trzech nowych zawodników do pierwszej jedenastki. Chcemy wprowadzić trochę świeżości w wyjściowym składzie. Do Krakowa jedziemy po to, żeby wygrać i nieważne kto zagra od pierwszej minuty – musi zagrać najlepiej jak potrafi.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia):Trzeba pogratulować Lechowi dobrego meczu i zasłużonego zwycięstwa. Można powiedzieć, że pierwsze dwie, szybko zdobyte bramki rozstrzygnęły spotkanie. Próbowaliśmy odwrócić losy meczu, jednak nie udało się. Zdaję sobie sprawę, że Kolejorz kontrolował przebieg wydarzeń na boisku.

Lech jest teraz w dobrej dyspozycji, podobnie jak my byliśmy wcześniej w Poznaniu. Musimy wrócić na właściwe tory, a wiem, że jesteśmy w stanie to zrobić. Zrobimy wszystko, żeby w ostatnich meczach sezonu odwrócić naszą niekorzystną sytuację. Raz się wygrywa, raz się przegrywa i trzeba się z tym zmierzyć. Jesteśmy na to gotowi.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:3. Maszynista Jevtić z wielką...