NAUCZYCIEL NA MEDAL | Ważne informacje dla kandydatów

  NAUCZYCIEL NA MEDAL | Ważne informacje dla kandydatów

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.
  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

  www.gloswielkopolski.pl/nauczycielnamedal


  DODAJ ZDJĘCIE I LINK, ZAMÓW MATERIAŁY PROMOCYJNE

  Na liście aktualnych wyników głosowania w naszym serwisie, przy imieniu i nazwisku lub nazwie kandydata może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydatów, na których chcą oddać głos.
  Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku. To doskonała promocja przy okazji plebiscytu!

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie i link


  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić uczniów i rodziców! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów i znajomych.
  • niektórzy kandydaci na Facebooku informują o promocjach dla osób, które oddają na nich głosy

  PLAKATY I ULOTKI

  Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotowujemy plakaty i ulotki zachęcające do głosowania. Warto je wyeksponować w lokalu gastronomicznym w widocznym miejscu: przy ladzie, a nawet na witrynie!

  UWAGA:Dla wszystkich kandydatów zostaną przygotowane grafiki do postów na Facebooku oraz plakaty i ulotki do samodzielnego wydrukowania. Po starcie głosowania będzie można je pobrać TUTAJ  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.gloswielkopolski.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w "Głosie Wielkopolskim", a także w tygodnikach.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każdy kandydat może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Katarzyna Sklepik- tel. 502 499 728 (pon.-pt. w godz. 8-17),
  e-mail: plebiscyt.wlkp@polskapress.pl

  Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo