Hipokrates 2016: Uhonorowaliśmy najlepszych z najlepszych!...

  Hipokrates 2016: Uhonorowaliśmy najlepszych z najlepszych! Statuetki rozdane

  Milena Kochanowska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Hipokrates 2016: Uhonorowaliśmy najlepszych z najlepszych! Statuetki rozdane
  1/56
  przejdź do galerii

  Hipokrates 2016: Uhonorowaliśmy najlepszych z najlepszych! Statuetki rozdane ©Łukasz Gdak

  Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, laureatom plebiscytu „Wielkopolski Hipokrates 2016” zostały wręczone statuetki „Tulipana Głosu Wielkopolskiego” i dyplomy.
  Plebiscyt cieszył się ogromną popularnością wśród naszych czytelników i internautów, którzy przesyłali do naszych redakcji swoje nominacje, aż w 15 kategoriach. Uznanie uzyskało ponad 800 osób i instytucji reprezentujących ochronę zdrowia. Sama nominacja była już ogromnym wyróżnieniem, bo świadczyła o tym, że pacjenci doceniają pracę nominowanych. O wynikach plebiscytu zadecydowali czytelnicy i internauci „Głosu Wielkopolskiego”, 14 naszych lokalnych tygodników ukazujących się na terenie Wielkopolski oraz 35 portali powiatowych naszemiasto.pl.

  Współorganizatorem plebiscytu był Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych. Honorowym patronatem objął to wydarzenie Zbigniew Hoffmann, wojewoda wielkopolski.

  Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, prestiżowe statuetki i dyplomy „Wielkopolskiego Hipokratesa 2016” laureatom pierwszych trzech miejsc z każdej kategorii wręczyli: prof. dr hab. Michał Musielak, prorektor ds. organizacji, promocji i współpracy z regionem UM w Poznaniu, Łukasz Krzysztofiak, dyrektor wydziału polityki społecznej reprezentujący wojewodę wielkopolskiego, Paweł Lisik, pełniący obowiązki dyrektora WOW NFZ oraz Adam Pawłowski, redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego”.
  1 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo