MISTRZOWIE URODY 2017: Ważne informacje dla nominowanych

  MISTRZOWIE URODY 2017: Ważne informacje dla nominowanych

  RED

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Gratulujemy nominacji do tytułu MISTRZOWIE URODY 2017. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie. Oto kilka ważnych informacji o naszej akcji.

  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach można znaleźć pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/uroda

  ZDJĘCIE KANDYDATA LUB LOGO I LINK DO STRONY INTERNETOWEJ PRZY WYNIKACH GŁOSOWANIA


  Na liście aktualnych wyników głosowania, która będzie prezentowana w naszym serwisie internetowym, przy imieniu i nazwisku kandydata może być umieszczone zdjęcie, a przy nazwie salonu logo. To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć o wiele więcej głosów. Dzięki zdjęciom nasi Czytelnicy łatwiej rozpoznają kandydatów, na których chcą oddać głos. Dodatkowo zdjęcie lub logo na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebook'u. To doskonała promocja przy okazji plebiscytu! Zdjęcie można przesłać wypełniając formularz - KLIKNIJ i wypełnij

  JAK WALCZYĆ O GŁOSY


  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora.

  W SERWISIE FACEBOOK


  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Warto umieścić na swoim profilu informację o udziale w plebiscycie i poprosić znajomych, aby ją udostępniali. To naprawdę działa! Wiele osób zdobywa w ten sposób bardzo dużo głosów w krótkim czasie. Dla kandydatów przygotowujemy bezpłatnie specjalne grafiki do umieszczenia w serwisie Facebook.

  PLAKATY I ULOTKI


  Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów możemy bezpłatnie przygotować wizytówki, ulotki i plakaty zachęcające do głosowania.

  Grafikę na Facebooka oraz inne bezpłatne materiały promocyjne można zamówić wypełniając formularz w internecie - KLIKNIJ i wypełnij

  MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ


  W trakcie głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem. Każdy kandydat może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Propozycję treści takiej wiadomości należy wysłać e-mailem na adres: krzysztof.stawowy@polskapress.pl.

  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE


  W każdy wtorek, środę i piątek w tygodnikach dołączanych do "Głosu Wielkopolskiego” lub wydawanych przez Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu będziemy opisywać liderów plebiscytowych rankingów. Będziemy ich prezentować także w postach publikowanych na fanpage'u "Głosu Wielkopolskiego".

  Informacji o plebiscycie udziela Krzysztof Stawowy tel. 502 499 364, e-mail: Krzysztof.stawowy@polskapress.pl oraz Filip Konieczny tel. 502 499 735, e-mail: filip.konieczny@polskapress.pl.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo