Retro Motor Show 2017: Zobacz zabytkowe auta na MTP...

  Retro Motor Show 2017: Zobacz zabytkowe auta na MTP [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Marta Danielewicz

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Retro Motor Show potrwa od 3 do 5 listopada na MTP
  1/12
  przejdź do galerii

  Retro Motor Show potrwa od 3 do 5 listopada na MTP ©Łukasz Gdak

  W piątek, 3 listopada rozpoczynają się targi dla miłośników czterech kółek, ale tych zabytkowych. Retro Motor Show potrwa na MTP do niedzieli, 5 listopada.
  Ponad 600 zabytkowych pojazdów będzie można zobaczyć na rozpoczynających się 3 listopada targach Retro Motor Show. Będzie to jedyna okazja, by zobaczyć także samochód królowej Elżbiety II - niemal sześciometrową limuzynę DS420 Landaulett, czy łódź Jamesa Bonda, wykorzystaną w filmie „Żyj i pozwól umrzeć” z nieśmiertelnym Rogerem Moorem. Agent 007 wykonał w nej najdłuższy na świecie skok motorówką, pokonując 36,5 metra.

  Zobacz galerię

  Ta wielka atrakcja dla miłośników czterech kółek (ale i dwóch też) trwać będzie do niedzieli, 5 listopada. Bilety w cenach od 15 do 30 złotych do kupienia w kasach MTP.

  W sześciu pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich zobaczyć będzie można zabytkowe pojazdy i motocykle z poprzedniego wieku. Jednym z najdroższych samochodów na ekspozycji będzie Maserati Mistral. Wersja Spy-der z 1967 roku została niedawno sprzedana za 740 tys. funtów, czyli równowartość ponad 3,5 mln złotych.

  Retro Motor Show 2016 na poznańskich targach


  To nie tylko gratka dla fanów motoryzacji, ale także dla tych, którzy chcą przenieść się w klimat poprzedniej epoki. Na MTP królować będzie retro. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć też udział w prelekcjach na temat przyszłości aut zabytkowych w Polsce i warsztatach np. z naprawy mechanicznej pojazdów. Miłośnicy oldschoolowych pojazdów będą mogli też nabyć najciekawsze okazy podczas giełdy klasyków.  - Pierwsza edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zwiedzających było ponad 19 tysięcy. W tym roku mamy apetyt na więcej. Zwłaszcza, że wystawę poszerzamy o trzy pawilony, a więc i wystawców będzie dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym - zapowiadał Bartosz Zeidler, dyrektor grupy produktów MTP.  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY