Ile osób zmieści się w Volkswagenie Golfie?

  Ile osób zmieści się w Volkswagenie Golfie?

  Policja.pl

  Aktualizacja:

  Ile osób zmieści się w Volkswagenie Golfie?

  ©Mariusz Kapała

  Policjanci z rypińskiej "drogówki" zatrzymali kierowcę Volkswagena Golfa, który przewoził autem zdecydowanie za dużo osób. Ale to nie było jego jedyne przewinienie.
  Ile osób zmieści się w Volkswagenie Golfie?

  ©Mariusz Kapała

  W minioną niedzielę (20.08.17) rypińska policja otrzymała sygnał, że z Wąpielska w kierunku Rypina jedzie Volkswagen Golf, którego kierowca przewozi zbyt dużą liczbę pasażerów. Około 17:30 w miejscowości Starorypin Rządowy policjanci z "drogówki" zauważyli opisane auto i zatrzymali je. Gdy tylko zbliżyli się do pojazdu od razu zauważyli, że jest przepełniony. Samochodem, oprócz kierowcy, podróżowało 10 osób, w tym ośmioro dzieci. Trzech z nich siedziało w bagażniku. Kierowcą był 45-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego.

  Dalsza policyjna kontrola wykazała kolejne przewinienia mężczyzny. Okazało się, że pojazd, którym się poruszali nie był dopuszczony do ruchu i był niesprawny technicznie. Poza tym, pasażerowie nie posiadali zapiętych pasów, a dzieci nie były przewożone w fotelikach.

  Mundurowi od razu polecili, aby pasażerowie wysiedli z samochodu, gdyż podróżowanie w taki sposób jest zabronione i niebezpieczne. Nieodpowiedzialny kierowca za swoje przewinienia stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto, dostał mandat w wysokości 1000 zł, a także 17 punktów karnych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   WARTO WIEDZIEĆ

   PRZEPISY

   PORADY

   Gry On Line - Zagraj Reklama