Mistrzowie Smaku: Oni prowadzą w konkursie!

  Mistrzowie Smaku: Oni prowadzą w konkursie!

  Zdjęcie autora materiału

  Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Kategoria: Barman/Barista RokuMichał Nowak (SMS pod nr 72355 o treści BAR.32) Michał Nowak związał się z gastronomią w wieku 16 lat, a już po dwóch latach
  1/6
  przejdź do galerii

  Kategoria: Barman/Barista Roku
  Michał Nowak
  (SMS pod nr 72355 o treści BAR.32)


  Michał Nowak związał się z gastronomią w wieku 16 lat, a już po dwóch latach pierwszy raz stanął za barem. – Najważniejsze dla mnie są kontakt z klientem, poznawanie nowych ludzi, budowanie smaków i standardów – przyznaje Michał Nowak. Lider w kategorii Braman Roku od trzech tygodni pracuje w poznańskiej Tancereczce. ©Tancereczka

  Trwa wielka akcja gastronomiczna „Mistrzowie Smaku 2017”. Wielkopolanie wybierają w niej fachowców i ikony gastronomii w naszym województwie. Dzisiaj prezentujemy liderów w kategoriach wojewódzkich (wyniki z wtorku, godz. 13).
  Ich klienci do tej pory oddali najwięcej głosów i zapewnili im prowadzenie w konkursie. Akcja zakończy się jednak dopiero za kilka tygodni, a to, kto zwycięży i otrzyma prestiżowy tytuł oraz atrakcyjne nagrody, nie jest jeszcze przesądzone.

  Przypominamy, że jeśli twojego faworyta nie ma jeszcze na liście kandydatów, dziś masz ostatnią szansę, by zgłosić go do nagród.

  MISTRZOWIE SMAKU W WIELKOPOLSCE | Głosuj na najlepsze restauracje, kucharzy i kelnerów TUTAJ


  Nagrody w plebiscycie zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 26 września w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Polagra Gastro Invest Hotel 2017. To jedna z największych i najważniejszych imprez gastronomicznych w Polsce.

  Wszelkie niezbędna informacje na temat plebiscytu znajdziesz na stronie: www.gloswielkopolski.pl/mistrzowie-smaku.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama