Nie przegap
  Tylko u nas!

  Krystyna Janda: Muszę się skupić, żeby nie dostać medalu partii PiS

  Rozwiń
  MISTRZOWIE SMAKU - Jest już ponad 700 nominowanych...

  MISTRZOWIE SMAKU - Jest już ponad 700 nominowanych kandydatów! W piątek początek głosowania

  DJ

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  MISTRZOWIE SMAKU - Jest już ponad 700 nominowanych kandydatów! W piątek początek głosowania
  Już ponad 700 restauracji, kucharzy, kelnerów oraz cukierni i piekarni zostało zgłoszonych w wielkiego konkursu Mistrzowie Smaku organizowanego z okazji Międzynarodowych Targów Gastronomicznych i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL, które pod koniec września odbędą się w Poznaniu.
  MISTRZOWIE SMAKU - Jest już ponad 700 nominowanych kandydatów! W piątek początek głosowania
  - Zainteresowanie akcją jest przeogromne - mówi Marcin Fuszpaniak, dyrektor marketingu i wiceprezes "Głosu Wielkopolskiego". - Ale to nie powinno dziwić, bo przecież Wielkopolska gastronomią stoi od zawsze!

  Do konkursu Mistrzowie Smaku klienci zgłaszają zarówno znane, działające od lat restauracji, jak i małe funkcjonujące od niedawna, ale przyciągające wielu klientów knajpki.

  Jak przystało na nasz region bardzo wiele jest nominacji dla piekarni i cukierni. - Trzeba przyznać, że lubimy słodkości - dodaje Marcin Fuszpaniak. - Już w pierwszym dniu akcji do plebiscytu zgłoszono kilkadziesiąt cukierni. Ale przecież to właśnie z Poznania pochodzi wielu cukierniczych mistrzów świata. Walka o tytuł najlepszej cukierni w Wielkopolsce z pewnością będzie bardzo emocjonująca.

  Nominacje kandydatów do konkursu napływają do nas z wielu stron - telefonicznie, mailowo i za pomocą formularza zgłoszeniowego.

  Bardzo wiele nominacji otrzymaliśmy również na Facebook’u w komentarzach pod postami informującymi o akcji. Tu możecie zobaczyć kilka z nich:

  CUKIERNIE - cz. 1

  CUKIERNIE - cz. 2

  RESTAURACJE

  LODZIARNIE

  PIZZA ROKU

  BARMAN ROKU


  Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Smaku rozpocznie się już w najbliższy piątek, 11 sierpnia. To właśnie wtedy opublikujemy listy nominowanych kandydatów. Nowe nominacje będą przyjmowane jeszcze do poniedziałku, 21 sierpnia.

  KLIKNIJ i zgłoś
  swoich kandydatów

  Osobno w Poznaniu oraz w wielkopolskich powiatach klienci będą przyznać tytuły Restauracja Roku, Kucharz Roku, Kelner Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku oraz Piekarnia Roku. Wybierzemy również Lody Roku, Pizzę Roku, Restaurację Wegetariańską Roku, Kuchnię Regionalną Roku oraz Barmana / Baristę Roku.

  Zwycięzców poznamy już 8 września, a nagrody wręczymy im podczas wielkich targów gastronomicznych.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama