Dziś o 22.00 wielki finał powiatowy akcji Mistrzowie Smaku!...

  Dziś o 22.00 wielki finał powiatowy akcji Mistrzowie Smaku! Oto aktualni liderzy

  Zdjęcie autora materiału

  Joanna Labuda

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Kategoria: Restauracja Roku PoznańLizawka HRCP, Poznań, ul. Bałtycka 79 (SMS pod nr 72355 o treści RES.123)Poznańska restauracja istnieje od 44 lat.
  1/12
  przejdź do galerii

  Kategoria: Restauracja Roku Poznań
  Lizawka HRCP, Poznań, ul. Bałtycka 79
  (SMS pod nr 72355 o treści RES.123)


  Poznańska restauracja istnieje od 44 lat. Obecny zarząd działa tam od ponad roku. – Od początku staramy się utrzymać tradycję, bazując na wspomnieniach i emocjach, które od zawsze były w restauracji. Lizawka to wielkie imprezy, spotkania rodzinne i dobre jedzenie - mówi Damian Kowalewski, członek zarządu. Specjalnością restauracji jest dziczyzna, a inspiracją dla kucharzy – kuchnia przedwojenna.

  To ostatnie chwile, by zagłosować na najlepsze restauracje, piekarnie i cukiernie, a także kucharzy i kelnerów we wszystkich powiatach w naszym województwie. Ci, na których Wielkopolanie wyślą najwięcej SMS-ów, wraz z wszystkimi zdobytymi do tej pory głosami awansują do wielkiego finału wojewódzkiego prestiżowej akcji „Mistrzowie Smaku”. Finał głosowania powiatowego już dziś o godzinie 22. Jest o co walczyć! Oto aktualni liderzy w Poznaniu i powiecie poznańskim.

  To ostatnie chwile, by zagłosować na najlepsze restauracje, piekarnie i cukiernie, a także kucharzy i kelnerów we wszystkich powiatach w naszym województwie. Ci, na których Wielkopolanie wyślą najwięcej SMS-ów, wraz z wszystkimi zdobytymi do tej pory głosami awansują do wielkiego finału wojewódzkiego prestiżowej akcji „Mistrzowie Smaku”. Finał głosowania powiatowego już dziś o godzinie 22. Jest o co walczyć!

  – Wsparcie klientów w ostatnich godzinach to nie tylko szansa na pierwsze miejsce w swoim powiecie, ale także dobra zaliczka w etapie wojewódzkim, ponieważ wszystkie zdobyte głosy przechodzą wraz z laureatem. To na pewno będzie niezwykle ważne w walce o prestiż i wartościowe nagrody na szczeblu wojewódzkim! – mówi Marcin Fuszpaniak dyrektor marketingu „Głosu Wielkopolskiego”.

  MISTRZOWIE SMAKU W WIELKOPOLSCE | Głosuj na najlepsze restauracje, kucharzy i kelnerów TUTAJ  Aby zobaczyć liderów, przejdź do galerii:
  Zobacz galerię

  Wielki prestiż i wspaniałe nagrody
  Kelnerzy i kucharze, którzy w każdym mieście lub powiecie uzyskają najwięcej głosów, zdobędą: tytuł Kelnera Roku lub Kucharza Roku w powiecie, medal Mistrzów Smaku, prezentację w specjalnym dodatku „Mistrzowie Smaku 2017”, awans do wojewódzkiego finału plebiscytu oraz podwójne zaproszenie na międzynarodowe targi Polagra Gastro i Invest Hotel 2017. Dodatkowo w wojewódzkim finale na 10 kelnerów i 10 kucharzy, którzy zdobędą najwięcej głosów, czekają vouchery pobytowe do hoteli SPA m.in. w Karpaczu lub Pogorzelicy (do wyboru) oraz dyplom uznania. To jednak nie wszystko. Najlepsi kucharze dostaną także 32 pojedyncze wejściówki na najważniejszą imprezę w branży – Kulinarny Puchar Polski.

  Celem tego prestiżowego konkursu jest odkrywanie i prezentowanie talentów kulinarnych oraz wyłonienie „Najlepszego z najlepszych”. Kucharze walczący o głosy Wielkopolan będą mogli poznać świat Kulinarnego Pucharu Polski dosłownie „od kuchni”. To najlepsza okazja, by poznać wybitnych polskich kucharzy i zasmakować rywalizacji na najwyższym poziomie. Impreza odbędzie się 26-27 września podczas targów Polagra Gastro/Invest Hotel w Poznaniu.

  Cenne nagrody dla lokali

  Właściciele restauracji, kawiarni i cukierni oraz piekarni, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów, a także właściciele zwycięskich restauracji, pizzerii i lodziarni nagrodzonych w wojewódzkich kategoriach plebiscytu otrzymają: voucher na reklamę w „Głosie Wielkopolskim” i serwisie internetowym o wartości 3000 zł, medal Mistrzów Smaku, dyplom uznania oraz podwójne zaproszenia na międzynarodowe targi Polagra Gastro Invest Hotel 2017. Lokale i piekarnie, które zajmą drugie i trzecie miejsca w miastach i powiatach oraz w wojewódzkich kategoriach plebiscytu, dostaną także dyplomy i vouchery na reklamę w „Głosie Wielkopolskim” i serwisie internetowym o wartości 2000 zł (za drugie miejsce w rankingu) i 1000 zł (za miejsce trzecie).

  Zwycięzcy głosowania powiatowego awansują do finału wojewódzkiego. W nim głosowanie rozpocznie się już w poniedziałek 11 września.

  Wszelkie niezbędna informacje na temat plebiscytu znajdziesz na stronie: www.gloswielkopolski.pl/mistrzowie-smaku.
  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo