Lech Poznań znów miażdży przy Bułgarskiej! Tym razem Śląsk Wrocław dostał "czwórkę". Oceniamy piłkarzy Kolejorza

Jakub Kowalski
Na takie spotkania kibice przy Bułgarskiej czekali bardzo długo. Lech Poznań uczynił ze swojego stadionu twierdzę, której nie potrafią zdobyć nawet czołowe drużyny w naszej lidze. W sobotni wieczór Kolejorz rozgromił Śląsk Wrocław aż 4:0 i przerwał imponującą serię gości w liczbie spotkań bez porażki w PKO Ekstraklasie, która trwała od kwietnia. Przekonujące zwycięstwo pozwoliło podopiecznym trenera Macieja Skorży utrzymać pozycję lidera tabeli i powiększyć przewagę nad resztą stawki. Rewelacyjne spotkanie rozegrał strzelec dwóch goli - Jakub Kamiński. Ale nie tylko on!Zobacz, jak oceniliśmy lechitów w pojedynku ze Śląskiem Wrocław ---->Adam Jastrzębowski
Na takie spotkania kibice przy Bułgarskiej czekali bardzo długo. Lech Poznań uczynił ze swojego stadionu twierdzę, której nie potrafią zdobyć nawet czołowe drużyny w naszej lidze. W sobotni wieczór Kolejorz rozgromił Śląsk Wrocław aż 4:0 i przerwał imponującą serię gości w liczbie spotkań bez porażki w PKO Ekstraklasie, która trwała od kwietnia. Przekonujące zwycięstwo pozwoliło podopiecznym trenera Macieja Skorży utrzymać pozycję lidera tabeli i powiększyć przewagę nad resztą stawki. Rewelacyjne spotkanie rozegrał strzelec dwóch goli - Jakub Kamiński. Ale nie tylko on! Zobacz, jak oceniliśmy lechitów w pojedynku ze Śląskiem Wrocław ---->