Zostań Gwiazdą Kabaretu - Czas na stand up

  Zostań Gwiazdą Kabaretu - Czas na stand up

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W przyszły piątek w Scenie na Piętrze w kolejnej eliminacji festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu powalczą Szymon Łątkowski i David Mbeda Ndege,
  W kolejnej eliminacji festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu zobaczymy m.in. Szymona Łątkowskiego

  W kolejnej eliminacji festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu zobaczymy m.in. Szymona Łątkowskiego ©Archiwum

  W piątek, za tydzień, spotkamy się w Scenie na Piętrze na II już eliminacji XV Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu. Tym razem o prawo udziału w finale walczyć będą Szymon Łątkowski i David Mbeda Ndege, a gościem specjalnym będzie Andrzej Poniedzielski. Wieczór poprowadzi kabaret Czesuaf.

  Szymon Łątkowski proponuje mieszankę komedii, kabaretu i stand upu. Jego humor jest inteligentny, błyskotliwy, pełen absurdu, ironii i ciekawych obserwacji rzeczywistości. Szymon Łątkowski jest zdobywcą tytułu Króla Łgarzy podczas Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

  David Mbeda Ndege jest członkiem grupy Comedy Lab. Absurdy otaczającego go świata postrzega okiem Mulata, studenta medycyny i muzyka, który mieszka pod Krakowem, a pochodzi z Nairobi.

  Gościem specjalnym wieczoru będzie poeta, autor tekstów piosenek, humorysta i twórca scenariuszy Andrzej Ponidzielski. Jego piosenki śpiewają m.in. Elżbieta Adamiak, Anna Maria Jopek, Seweryn Krajewski, Maryla Rodowicz czy Grzegorz Turnau. Pisał teksty do muzyki m.in. Włodzimierza Nahornego, Janusza Strobla i Jerzego Satanowskiego. Jest współtwórcą takich spektakli teatralnych jak „Piosennik”, „Stacyjka Zdrój”, „Chlip-Hop czyli nasza mglista laptop-lista”. Pisze felietony.

  Zostań Gwiazdą Kabaretu
  Scena na Piętrze (ul. Masztalarska 8)
  9 grudnia, godz. 20
  bilety: 40 zł  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo