Modowa wystawa na lotnisku Ławica

  Modowa wystawa na lotnisku Ławica

  Zdjęcie autora materiału

  Kamilla Placko-Wozińska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Modowa wystawa na lotnisku Ławica
  1/8
  przejdź do galerii
  35 artystów, współpracujących z największymi w świecie mody, i ich 60 ilustracji tworzy dostępną od 1 sierpnia na poznańskim lotnisku Ławica wystawę „Across Europe with best fashion illustration”.
  Najlepsi ilustratorzy, których prace gościmy właśnie w Poznaniu, pochodzą z całego świata, między innymi ze Szwecji, Niemiec, Chin, Japonii oraz Kanady. Warto dodać, że wśród nich znalazły się także cztery artystki pochodzące z Polski: Joanna Gniady, Karolina Pawelczyk, Anna Halarewicz i Katarzyna Smoczyńska.

  Na wystawie zobaczyć możemy, jak różnorodna jest sztuka ilustrowania mody. Każdy z autorów ma swój niepowtarzalny styl, korzystają też z różnych technik plastycznych – są prace wykonane tuszem, akwarele, a także grafiki komputerowe. Wszystko wykonane na najwyższym światowym poziomie i jak przystało na ilustracje mody – z dbałością o najdrobniejsze detale. Z pewnością ekspozycja zachwyci miłośników designu.

  Wystawa miała swoją premierę na Fashion Week Polska w Łodzi, oglądali ją już mieszkańcy stolicy w Złotych Tarasach i Wrocławia – na lotnisku. Na Ławicy czynna będzie do końca sierpnia. Wstęp jest wolny.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama