Kulturalny Stary Rynek znów latem przyniesie wiele ciekawych...

  Kulturalny Stary Rynek znów latem przyniesie wiele ciekawych imprez

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Tak było rok temu podczas spektakli teatru Fuzja Arka

  Tak było rok temu podczas spektakli teatru Fuzja Arka ©Archiwum

  Już po raz trzeci od końca czerwca do końca sierpnia Estrada Poznańska zaprosi poznaniaków i przebywających tu gości na cykl imprez „Kulturalny Stary Rynek”.
  Tak było rok temu podczas spektakli teatru Fuzja Arka

  Tak było rok temu podczas spektakli teatru Fuzja Arka ©Archiwum

  Przyniesie on kilkadziesiąt wydarzeń przygotowanych przez Stowarzyszenie Jazz Poznań, Fundację Olandia, Stowarzyszenie FotspotOT, Stowarzyszenie Koroporacja Teatralna, Stowarzyszenie Przyjaciół Ogolnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej, Fundację Świat Możliwości, Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna oraz Fundację Damiana Jackowiaka Born to Dance. Będą spektakle plenerowe, wystawy, koncerty, warsztaty i specery z przewodnikiem.

  Cykl zainaugurują spektakle „Enklawa Nowa wspólnota”, które od 29 czerwca do 2 lipca oglądać będzie można na Scenie na Quadro. 4 lipca przy ulicy Wrocławskiej 9 otwarta zostanie wystawa „The Open Road”, a 8 lipca uczestniczyć będzie można w fotospecerach „Geometria miasta”. Tego samego dnia na Scenie na Quadro zobaczymy adresowany do najmłodszych spektakl „Odkrywcy”. W tym samym miejscu zagra także grupa Dixie Company. Na 16 lipca warto sobie rezerwować czas na koncert grupy Patryk Rynkiewicz Electric Project, a 22 lipca na Starym Rynku odbędą się warsztaty „Olenderski Poznań”. Ntomiast na 29 lipca na Dziedzińcu Szkoły Baletowej zaplanowano koncert „Gorące rytmy - latynoski fajf z grupą Victora Baeza”. To tylko niektóre z propozycji Kulturalnego Starego Rynku. Są interesujące i chyba każdy znajdzie coś dla siebie i na Stary Rynek przyjdą tłumy. .W poprzednich latach cykl odkrył na nowo dla turystów i mieszkańców Poznania takie miejsca jak Dziedziniec Szkoły Baletowej czy ulica Jana Baptysty Quadro. W tym roku być może będzie to Wrocławska9.

  Kulturalny Stary Rynek,
  • Rożne lokalizacje,
  • 29 czerwca - 31 sierpnia,
  • bilety: na wszystkie imprezy wstęp wolny.


  Jak poznaniacy oceniają strajk taksówkarzy?
  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   FOTSPOT

   FOTSPOT (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Stowarzyszenie FOTSPOT zaprosi już wkrótce na wiele innych wydarzeń, ale prosimy o poprawną nazwę by nie zmylić czytelników :-)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama