Kulturalny Stary Rynek - Rock'n'roll, country i elektronika

  Kulturalny Stary Rynek - Rock'n'roll, country i elektronika

  Marek Zaradniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W niedzielę zagra grupa Cashflow Rock & Country

  W niedzielę zagra grupa Cashflow Rock & Country ©Archiwum

  Muzyka fusion, elektronika, rock and roll i country zabrzmią tego weekendu zabrzmią tego weekendu w ramach Kulturalnego Starego Rynku.
  W niedzielę zagra grupa Cashflow Rock & Country

  W niedzielę zagra grupa Cashflow Rock & Country ©Archiwum

  Koncerty , przedstawienia dla dzieci oraz fotospacer czekają tego weekendu w ramach Kulturalnego Starego Rynku.
  Jeszcze dziś o godzinie 19 na Scenie na Quadro zagra grupa Mitochondrium. Założona została 5 lat temu, a w jej muzyce odnaleźć można wpływy różnych gatunków. Czterej instrumntalisci basista Adam Biniakowski, gitarzysta Piotr Piechnik , grający na instrumentach klawiszowych Maciej Wilczyński i perkusista Krzysztof Madejski są reżyserami dźwięku. Wokalistka zespołu Aleksandra Juckiewicz jest z zawodu położną.

  Jutro o tej samej porze i w tym samym miejscu koncert Brodacze Live Act . Grupę tę tworzą wokaliści i gitarzyści Kuba Kałamaja i Wojciech Kucharski i realizator Kamil Naumann. Ich muzyka to podróż w krainę ambitnej elektroniki zmiksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. W niedzielę o 19 r na Scenie na Quadro słuchać będziemy grupy Cashflow Rock and Roll and Country. Jej członkowie to uczestnicy programu „Must Be The Music „ i laureaci III miejsca na Country Music Award 2013 w Pullman City i II miejsca w konkursie „Przepustka do Mrągowa 2014”oraz zdobywcy tytułu „Nowy wykonawca 2015” według magazynu „Dyliżanse”. W programie znajdą się tak znane standardy jak „Ring of Fire”, „Jailhouse Rock” czy „Johnny B Goode”.
  Najmłodsi widzowie mogą wybrać się jutro i w niedzielę na spektakle teatru Fuzja. Jutro o godzinie 12.30 zobaczyć będzie można spektakl „Szabadabada” , a w niedzielęo tej samej porze przedstawienie „Na Arce o Ósmej”. Także w niedzielę pomiędzy godzinami 11 a 15 uczestniczyć będzie można w fotospacerze zatytułowanym „Staromiejska egzotyka”. Do udziału niezbędne jest posiadanie aparatu fotograficznego. Zbiórka na ulicy Jana Baptysty Quadro.

  Kulturalny Stary Rynek, Różne lokalizacje, 1-3 września, wstęp wolny

  Zobacz też: Będą "Chłopaki nie płaczą 2"? Rozmawiamy z Olafem Lubaszenką  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama