ENEMEF: Noc Grozy Stephena Kinga już dzisiaj w Multikinie

  ENEMEF: Noc Grozy Stephena Kinga już dzisiaj w Multikinie

  RED

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  ENEMEF Noc Grozy

  ENEMEF Noc Grozy ©mat. prasowe

  To będzie noc dla tych, którzy naprawdę lubią się bać... Kinomanów czeka wiele wrażeń. Będzie mrok, tajemnice, psychozy, strachy. I to wszystko pod osłoną nocy.
  ENEMEF Noc Grozy

  ENEMEF Noc Grozy ©mat. prasowe

  W repertuarze premierowo długo oczekiwane „TO”, klasyka horroru, czyli „Lśnienie” z Jackiem Nicholsonem i „Łowca snów”. W jakiej kolejności obejrzymy filmy, zależy od widzów.

  ENEMEF: Noc Grozy Stephena Kinga odbędzie się jednocześnie w 28 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec.


  W Poznaniu Noc Grozy odbędzie się w dwóch miejscach - Multikinie 51 przy Królowej Jadwigi 51 i w Multikinie Malta przy ul. Abp. Baraniaka 8.

  Seanse rozpoczynają się o godzinie 22. Bilety kosztują 25 - 32zł,

  Na stronie www.enemef.pl znajdziecie szczegóły wydarzenia - można tam również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem., przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób - otrzymują oni SMSa, ze zniżką nawet do 12 zł!

  Info z Polski


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama