Opalenica: Od zwykłej kolizji do policyjnego aresztu

  Opalenica: Od zwykłej kolizji do policyjnego aresztu

  JL

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Opalenica: Od zwykłej kolizji do policyjnego aresztu

  ©mat. policji

  18-latek z Opalenicy spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia. Samochód, którym się poruszał, na szczęście rozpoznali świadkowie. Policjanci z Opalenicy tego samego dnia przy ulicy 3 maja znaleźli zaparkowane i rozbite auto sprawcy i jego właściciela.
  Opalenica: Od zwykłej kolizji do policyjnego aresztu

  ©mat. policji

  18-latek zachowywał się nerwowo. Przyznał się do winy i wytłumaczył, że uciekł, ponieważ nie posiada uprawnień do kierowania i bał się konsekwencji. Nie miał także dokumentów, które rzekomo zostały w domu.

  – Aby to potwierdzić policjanci pojechali tam razem z nim. 18-latek poprosił ich, aby poczekali przy domu, bo dokumenty ma w pomieszczeniu gospodarczym, do którego jednak nie chciał ich wpuścić – informuje policjant Przemysław Podleśny.

  Jak się okazało, wewnątrz mężczyzna miał niewielką wagę elektroniczną, młynki do suszu oraz woreczki foliowe w których znajdowała się gotowa do sprzedaży marihuana. W trakcie dokładnego przeszukania policjanci znaleźli kolejne porcje marihuany oraz worek i folię aluminiową, w których znajdowała się amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli aż 191 gramów amfetaminy oraz niespełna 60 gramów marihuany.

  18-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty. Teraz może trafić do więzienia na 3 lata.

  Policyjny raport z wydarzeń drogowych i interwencji w Poznaniu:


  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kozak

   Maximus (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Tępić ćpunów i bandziorów.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo