70-latka przyszła w odwiedziny z... narkotykami

  70-latka przyszła w odwiedziny z... narkotykami

  Norbert Woźniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  70-latka przyszła w odwiedziny z... narkotykami

  ©Archiwum

  70-letnia mieszkanka Szamotuł przyszła na widzenie do zakładu karnego. W trakcie kontroli znaleziono przy niej woreczki z narkotykami, najprawdopodobniej amfetaminą.
  70-latka przyszła w odwiedziny z... narkotykami

  ©Archiwum

  W minioną niedzielę do wronieckiego zakładu karnego na widzenie przyszła 70-letnia szamotulanka. Kiedy funkcjonariuszki sprawdzały jej odzież, seniorka wydała im dwa woreczki. W jednym były tabletki a w drugim proszek. W związku z podejrzeniem, że kobieta najprawdopodobniej posiada przy sobie narkotyki powiadomiono miejscową policję.

  Kobieta została przeszukana przez policjantkę z komisariatu policji we Wronkach. Podczas przeszukania nie znaleziono przy niej więcej podejrzanych substancji.

  - Policjanci, którzy zajęli się sprawą przeszukali też miejsce zamieszkania 70-letniej mieszkanki Szamotuł - relacjonuje mł. asp. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. - Policyjny pies służbowy znalazł tam kolejne woreczki z zawartością narkotyków - dodaje.

  W tym domu mieszka kilka osób. Policja prwadzi czynności mające na celu ustalenie do kogo należały te substancje. Proszek, który kobieta posiadała przy sobie w zakładzie karnym to najprawdopodobniej amfetamina. Tabletki zostaną przekazane do dalszych badań. Kryminalni z Wronek przedstawili 70-latce zarzuty posiadania narkotyków. Postępowanie jest w toku. Kobiecie grozi kara więzienia.

  Zlikwidowane 3 laboratoria, plantacja marihuany i zatrzymane 44 osoby. CBŚP rozbiło międzynarodowy gang narkotykowy - zobacz wideo:

  źródło: TVN24/x-news.pl.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo