Kolejka remisów. Bez zmian w piłkarskiej trzeciej lidze

MAC, LUMAR
Jarota - Sokół 1:1
Sobotnia 11. kolejka rozgrywek grupy II piłkarskiej trzeciej ligi nie przyniosła żadnych zmian w czołówce tabeli, bowiem wszystkie czołowe zespoły remisowały swoje spotkania. Prowadzi nadal Sokół Kleczew – 23 punkty, który wyprzedza Bałtyk Gdynia dzięki temu, że wygrał bezpośredni mecz z gdynianami. Trzy punkty do tej dwójki traci GKS Przodkowo, a cztery Elana Toruń, która ma do rozegrania zaległe spotkanie z Bałtykiem.

W sobotę Sokół Kleczew zremisował na wyjeździe z Jarotą Jarocin 1:1. Kleczewianie w 24. minucie objęli prowadzenie po strzale Sebastiana Śmiałka, ale już minutę później wyrównał Piotr Garbarek. Bałtyk Gdynia zremisował bezbramkowo w Środzie Wielkopolskiej z Polonią, GKS Przodkowo 2:2 w Świeciu z Wdą, natomiast Elana niespodziewanie przegrała przed własną widownią ze Świtem Skolwin 1:3.

W drugich (oprócz Jarocina) derbach naszego regionu Lech II Poznań zremisował we Wronkach z Górnikiem Konin 1:1. Podział punktów raczej nie zadowala żadnej z drużyn. Rezerwy Kolejorza znowu straciły dystans do czołówki, natomiast beniaminek z Konina potrzebuje zwycięstw, żeby wydostać się ze strefy spadkowej. W 82. minucie prowadzenie dla lechitów uzyskał Paweł Tomczyk, wyrównał już w doliczonym czasie Paweł Błaszczak.

Passę zwycięstw kontynuuje KKS Włókniarz 1925 Kalisz, który tym razem wygrał na wyjeździe z Gwardią Koszalin 1:0 po bramce w ostatniej minucie Ewelina Kostowa i jest coraz bliżej czołówki.

Pozostałe wyniki: Pogoń II Szczecin – Pogoń Lębork 3:1, KS Chwaszczyno – GKS Manowo 0:1, Vineta Wolin – Chemik Bydgoszcz 3:3.