IV Artbud liga: Kolejna porażka Noteci Czarnków, Nielba Wągrowiec i Centra Ostrów Wielkopolski zrównują się w tabeli z liderem

Maksymilian Dyśko
Żółto-czarni odnoszą czwarte zwycięstwo z rzędu.
Żółto-czarni odnoszą czwarte zwycięstwo z rzędu. Nielba Wągrowiec
W miniony weekend w 14. kolejce Artbud IV ligi padło mniej bramek niż w poprzedniej, natomiast emocji nie brakowało. Czternasta seria gier okazała się pechowa dla Noteci Czarnków, która odniosła drugą porażkę z rzędu. Nielba Wągrowiec wraz z Centrą Ostrów Wielkopolski kapitalnie wykorzystały potknięcie ekipy z Czarnkowa.

Noteć Czarnków w czternastej kolejce podejmowała Polonię 1908 Marcinki Kępno. Sobotnie popołudnie okazało się bolesne dla kibiców gospodarzy. Ospałość w defensywie Noteci wykorzystał Filip Latusek, który dwukrotnie trafiał do siatki rywala. Kontaktową bramkę dla ekipy gospodarzy zdobył Piotr Przygocki w 77 minucie, jednak to trafienie okazało się jedynie golem honorowym. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie i Polonia, dzięki swojej dobrej postawie zdobywa cenne trzy punkty, na trudnym terenie.

Nielba Wągrowiec, czwarty raz z rzędu sięgnęła po komplet punktów. Żółto-czarni podejmowali Huragan Pobiedziska. Wynik meczu otworzył Axel Megger 13 minucie spotkania. Po zmianie stron gospodarze kreowali kolejne sytuacje strzeleckie i w 55 minucie, najlepszy strzelec Artbud IV ligi podwyższył prowadzenie na 2:0. Autorem drugiej bramki został Rafał Leśniewski. 36-letni napastnik ma na swoim koncie 17 bramek w obecnym sezonie.

Wynik meczu nie uległ już zmianie i Nielba Wągrowiec kontynuuje swoją zwycięską passę, zrównując się w tabeli z Notecią Czarnków oraz Centrą Ostrów Wielkopolski.

W następnej serii gier żółto-czarni udadzą się do Leszna, by zmierzyć się z miejscową Polonią. Spotkanie odbędzie się 6 listopada o godzinie 12. Zamykająca podium Centra Ostrów Wielkopolski podejmie 5 listopada o godzinie 12 Kotwicę Kórnik.

Gdziekolwiek się pojawi, przyciąga spojrzenia (i obiektywy fotoreporterów). Uroczysta gala, romantyczna kolacja, wesele - Anna Lewandowska zawsze wie, co na siebie włożyć, żeby wyglądać olśniewająco. Trenerka i bizneswoman za każdym razem udowadnia, że zasługuje na miano ikony stylu, a prezentowane przez nią stylizacje robią furorę wśród jej fanek. Nic dziwnego, bo żona Roberta Lewandowskiego wie, co założyć, by przy każdej okazji wyglądać modnie i zachwycająco. Zobaczcie najpiękniejsze kreacje Anny Lewandowskiej --->

Oto prawdziwa ikona stylu! Anna Lewandowska wyznacza trendy....