Dom w Twoim stylu
  Grzejnik dekoracyjny 2w1

  Grzejnik dekoracyjny 2w1

  Katarzyna Dębek

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Grzenik z lustrem powiększy optycznie wnętrze.
  1/8
  przejdź do galerii

  Grzenik z lustrem powiększy optycznie wnętrze. ©LUXRAD

  Grzejnik dekoracyjny 2w1 to idealne rozwiązanie do małych, stylowych wnętrz. To produkty funkcjonalne, piękne i praktyczne. A mowa o grzejniku, który ogrzewa, oświetla wnętrze i sprawi, że pomieszczenie optycznie będzie wydawało się większe.
  Kiedyś grzejnik miał spełniać jedną funkcję – ogrzewać pomieszczenie. Zamieszczony zazwyczaj pod oknem miał być jak najmniej widoczny. Dzisiaj może być elementem dekoracyjnym, praktycznym oraz powiększającym pomieszczenie. Niewielki metraż domu czy mieszkania sprawia, że zaczynamy myśleć nieszablonowo i wykorzystywać jedną rzecz w wielu sprawach.

  Grzejnik dekoracyjny z lustrem


  Grzejnik z lustrem jest świetnym dowodem na to, żeby stałe elementy wyposażenia mieszkania wykrzystać też do innych celów, np.
  dekoracyjnym lub powiększającym pomieszczenie. Taki grzejnik może być z powodzeniem wykorzystany w wąskim przedpokoju czy łazience. Zaoszczędzimy miejsce na lustro, które zawsze się przyda w holu, a przy okazji sprawi wrażenie, że wnętrze będzie większe.

  Zastosowanie takiego rozwiązania nie tylko ogrzeje nam przestrzeń, ale także sprawi, że przed wyjściem rzucimy okiem na nasz wygląd. To z pewnością sposoba się wszystkim Paniom. Umieszczając go w łazience, oprócz oczywistego zastosowania pozwoli na oszczędzenie miejsca – nie musimy osobno kupować lustra. Wykorzystując model z lustrem w sypialni, rozjaśnimy nim pokój ze względu na odbijanie promieni słonecznych, gdzie sam grzejnik takiej możliwości nie ma.

  Grzejnik, oświetlenie i dekoracja


  Na rynku dostępne są także modele grzejników z oświetleniem. Take rozwiązanie ogrzeje i oświetli nasze mieszkania. Jego nowoczesny design i funkcje jakie w sobie ma np.: sterowanie oświetlenia pilotem sprawi, że produkt będzie świetnie wyglądał w nowoczesnym mieszkaniu. Taki grzejnik może mieć zaprogramowane różne typy i kolory oświetlenia. Wówczas ustawiamy odpowiednie nasycenie światła w zależności od nastroju i potrzeby sytuacji. W grzejniku zamontowane są diody typu RGB, które świecą trzema podstawowymi kolorami. Oryginalne wnętrze uzyskamy gdy kolory zaczną się mieszać. Dzisiejsze grzejniki mogą być także pokryte różnymi wzorami i kolorami.

  Grzejnik, który spełnia kilka funkcji spodoba się osobom oszczędnym i chcącym mieć unikatowe wnętrza. Nie musimy już kupować dwóch produktów, tylko jeden. Przy okazji oszczędzamy miejsce w niewielkich mieszkaniach.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Polecamy

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem