Rocznica Czerwca' 56: Niektóre ulice będą wyłączone z ruchu

  Rocznica Czerwca' 56: Niektóre ulice będą wyłączone z ruchu

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W związku z obchodami 61. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956 r. we wtorek i środę zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na kilku poznańskich ulicach.
  Rocznica Czerwca' 56: Niektóre ulice będą wyłączone z ruchu

  ©Bartlomiej Wutke/Polskapresse

  Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu, we wtorek utrudnienia wystąpią jedynie na Ewangelickiej, która w godz. 13-14 zostanie wyłączona z ruchu. Tego dnia będzie tutaj obowiązywać zakaz zatrzymywania się postoju (możliwość odholowania auta na koszt właściciela).

  Zobacz też:
  Światełko dla Czerwca’56: Uczniowie i urzędnicy sprzątali groby


  Natomiast w środę najwcześniej, bo już od godz. 9, wyłączona z ruchu do 13 zostanie Zwierzyniecka (odcinek wzdłuż Starego Zoo. Na tej ulicy oraz po zachodniej stronie Gajowej (przy dawnej zajezdni) będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju. Zakaz wjazdu i parkowania nie dotyczy uczestników uroczystości.

  Ponadto w godz. 10.30-15.30 zamknięta dla ruchu będzie także ul. Kochanowskiego oraz Krasińskiego od Mickiewicza do Kochanowskiego. Podobne zmiany zostaną wprowadzone na ul. 28 Czerwca 1956 r. w godz. 13.30-15.30. Wyłączenie obejmie odcinek od Hetmańskiej do Wspólnej w obu kierunkach. Objazd wytyczono Hetmańską, Dolną Wildą i Wspólną. Wieczorem w godz. 18-18.30 niemożliwy stanie się ruch w obu kierunkach na al. Niepodległości, od Libelta do ul. Św. Marcin.

  Poznań 56" - zobacz najlepsze filmy

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najczęściej czytane

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Gry On Line - Zagraj Reklama