Zapomnij o portfelu – płać wygodnie telefonem z Orange...

  Zapomnij o portfelu – płać wygodnie telefonem z Orange Finanse!

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Polska

  Zapomnij o portfelu – płać wygodnie telefonem z Orange Finanse!
  Spóźniony na spotkanie z ukochaną wbiegasz do kwiaciarni po bukiet tulipanów. Przy kasie orientujesz się, że w pośpiechu zapomniałeś portfela. Sytuacja beznadziejna? Nie, pod warunkiem, że masz telefon z aplikacją Orange Finanse!
  Zapomnij o portfelu – płać wygodnie telefonem z Orange Finanse!

  Orange, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce, uruchomił zintegrowaną płatność telefonem za pomocą Android Pay w ramach usługi Orange Finanse. Dzięki tej technologii klienci mogą zapomnieć o noszeniu portfela – za wszystkie zakupy zapłacą smartfonem.

  Czasy, w których telefony komórkowe służyły tylko do rozmów, minęły bezpowrotnie. Dziś za ich pośrednictwem możemy surfować po internecie, korzystać z portali społecznościowych, słuchać muzyki ale także zarządzać swoimi finansami i płacić za zakupy.

  Temu właśnie służy bankowość mobilna Orange Finanse, która jest prosta i przejrzysta. Dostępna jest za pośrednictwem smartfonów, tabletów i komputerów, zapewnia wygodny, bezpieczny, a od teraz również bardzo szybki dostęp do naszych pieniędzy. Wszystko dzięki połączeniu usługi Orange Finanse z Android Pay, czyli metody płatności zbliżeniowych opracowanej przez Google. Dzięki jednej aplikacji, za wszystkie zakupy w sklepie zapłacimy przykładając smartfon do terminala. Jest to najprostsza i najszybsza metoda płatności. Aby korzystać z usługi Android Pay, wystarczy telefon z systemem Android w wersji 4.4 lub wyższej, który obsługuje technologię NFC (czyli płatności zbliżeniowych).

  Równie proste i szybkie stają się zakupy w internecie. Nie trzeba już wymyślać i zapamiętywać skomplikowanych haseł, ponieważ kupując produkty, np. na Allegro, nie potrzeba dodatkowo logować się do bankowości internetowej – aplikacja Orange Finanse zweryfikuje użytkownika automatycznie.

  Klienci mogą liczyć także na szereg bonusów i zniżek na usługi Orange. Za pięć pierwszych płatności otrzymują bonus w wysokości 30 zł. Nowi klienci, którzy aktywnie korzystają z karty płatniczej Orange Finanse (płatność za zakupy za co najmniej 300 zł w ciągu miesiąca), dostaną aż 120 zł doładowania lub zniżki na fakturach za usługi od pomarańczowego operatora.

  Warto zaznaczyć, że otwarcie i korzystanie z Konta Osobistego w Orange Finanse jest całkowicie darmowe. Klient nie płaci również za wydanie i korzystanie z karty debetowej MasterCard oraz za wykonywanie złotówkowych przelewów wewnętrznych i zewnętrznych. Darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w całym kraju. Dodatkową zaletą jest jedno z najwyższych na rynku oprocentowanie konta oszczędnościowego –3,5% proc. nom. w skali roku przez 6 miesięcy. Orange Finanse to także prosta droga do złożenia wniosku o wypłatę świadczenia w ramach programu „Rodzina 500+”.

  Aby zacząć korzystać z oferty Orange Finanse, wystarczy złożyć wniosek na stronie www.orangefinanse.pl lub odwiedzić jeden z setek salonów Orange w całej Polsce.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama