The Frame- sztuka zaproszona do domu

  The Frame- sztuka zaproszona do domu

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  The Frame- sztuka zaproszona do domu
  1/3
  przejdź do galerii
  Warszawa, wieczór, siadam w fotelu przed telewizorem i punktualnie o 20.00 na żywo biorę udział w premierowym przedstawieniu Gracza Sergieja Prokofjewa w Operze Wiedeńskiej. To już nikogo nie zdziwi, podobnie jak udział w koncertach muzycznych, które odbywają się na drugim końcu globu. Dziś możemy też mieć w domu reprodukcje dzieł znanych malarzy czy fotografików i zmieniać je co kilka dni.
  Pomoże w tym telewizor Samsung The Frame. Powieszony między innymi obrazami jest nie do odróżnienia nie tylko dzięki wyświetlanej w nim galerii dzieł sztuki czy też naszych zdjęć, lecz także za sprawą unikatowego wzornictwa. To podobieństwo potęguje możliwość wymiany ram. Oprócz klasycznej czarnej, która imituje oprawę obrazu, do wyboru są jeszcze ramy w kolorze orzechowym, beżowym i białym. To pozwala dopasować The Frame do każdego wnętrza. Za sprawą specjalnych magnesów mocowanie i wymiana ram są szybkie i łatwe. Wrażenia wizualne potęguje wieszak No Gap, dzięki któremu telewizor można powiesić płasko przy samej ścianie niczym kolejny obraz w naszej kolekcji.

  The Frame, kiedy nie jest użytkowany jako telewizor, może stać się obrazem, grafiką czy zdjęciem. Wystarczy włączyć tryb Art Mode (Tryb Sztuka). Dziale sztuki możemy pobrać za pośrednictwem Internetu z galerii Samsung Collection. To kolekcja specjalnie wyselekcjonowanych dzieł sztuki, którą firma przygotowała dla użytkowników telewizora The Frame. Obecnie znajdziemy tam ponad 100 obrazów. Możemy też kupić reprodukcje obrazów czy zdjęć w Art Store, wybrane z najlepszych światowych galerii, takich jak Muzeum Albertina, LUMAS, Magnum Photos czy Saatchi Art i Sedition. Co więcej, możemy wykorzystać także nasze własne zdjęcia. Dzięki nim ekran w domowym salonie już nigdy nie będzie czarny.

  Nie zapominajmy, że The Frame to także – a może przede wszystkim – telewizor. Dzięki rozdzielczości 4K (UHD) ulubione filmy zobaczymy w pięknych i wyrazistych kolorach. Technologia HDR sprawia, że dostrzeżemy najdrobniejszy detal nawet w ciemnych lub jasnych scenach. Na użytkowników czeka też bogata oferta filmów, gier i aplikacji dostępna w ramach Smart TV. Zmianę Trybu Sztuka na Tryb TV oraz regulację ustawień bez problemu przeprowadzimy za pomocą pilota Smart Control lub swojego smartfona z aplikacją Smart View i z systemem Android lub iOS.

  Każde nowoczesne urządzenie powinno wiedzieć, kiedy jest potrzebne. Podobnie jest z telewizorem The Frame. Został on wyposażony w specjalnie zaprojektowany czujnik ruchu, dzięki któremu, jeśli nikogo nie ma w pokoju, pozostaje uśpiony. Jednak kiedy tylko użytkownik pojawia się w pobliżu, telewizor wyświetla wybrany obraz. Dodatkowo telewizor posiada czujnik światła, który automatycznie dopasowuje jasność ekranu do oświetlenia pomieszczenia. Dzięki temu efekt kolorów na obrazie – nawet w nocy – będzie naturalny i dopasowany do okoliczności.

  Telewizor The Frame jest już dostępny w Polsce w Samsung Brand Store. Do wyboru są dwie przekątne ekranu: 55 i 65 cali.

  http://www.samsung.com/pl/tvs/the-frame/design/

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo