Września: Producent głośników likwiduje firmę

  Września: Producent głośników likwiduje firmę

  Karolina Barełkowska

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Właściciele wrzesińskiego Pro Tonsilu, podjęli decyzję o likwidacji spółki. Firma produkująca głośniki powstała w 2002 roku jest jedną z córek Tonsilu S.A. , który już wcześniej ogłosiła upadłość.
  Obecnie w Pro Tonsilu zatrudnionych jest 147 pracowników. Jak wyjaśnia prezes Krzysztof Pawłowski, powodów aby podjąć decyzję o likwidacji, było kilka. Jednym z nich jest informacja o odzyskaniu przez Romana Mycielskiego gruntów, na których znajdują się hale Tonsilu S.A, a które to obecnie dzierżawi Pro Tonsil. Kolejnym jest fakt, że od początku marca spółka Tonsil Meble zaprzestała dostarczać im drewnianych obudów kolumn głośnikowych.

  Od kilku dni pracownicy nie przychodzą do pracy, ponieważ w firmie wyłączono ogrzewanie. Prezes Pawłowski, nie potrafił powiedzieć kiedy Pro Tonsil definitywnie zostanie zlikwidowany i czy jest szansa, aby pracownicy wrócili jeszcze do pracy. - Trudno mi podać jakiekolwiek szczegółowe informacje na ten temat - mówi.

  Jeszcze niedawno mówiło się o poszukiwaniu nowej siedziby. Jednak okazało się, że firmy Pro Tonsil na przeprowadzkę nie stać.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo