Poniec: Pracownica banku przywłaszczyła pół miliona

  Poniec: Pracownica banku przywłaszczyła pół miliona

  SK

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Gostyńscy policjanci ustalili, że pracownica jednego z banków, Bożena N, w okresie od lipca 2008 roku do stycznia bieżącego roku dokonała kilku oszustw i przywłaszczeń pieniędzy na kwotę ponad 500.000 złotych.
  Kobieta oszukiwała swoich klientów w ten sposób, że proponowała im założenie krótkoterminowych lokat, a pieniądze przywłaszczała sobie. Do tej pory udało się ustalić trzech pokrzywdzonych, którzy wypłacili Bożenie N. pieniądze w kwocie ponad 214.000 złotych. Osoby zakładające lokaty niczego nie podejrzewały, gdyż oszustka wydawała potwierdzenia wpłaty i wypisywała wnioski o założenie lokat.

  Posługiwała się pieczątkami z nazwą banku. Podczas prowadzonego śledztwa okazało się, że kobieta przywłaszczyła sobie również pieniądze z założonych w banku lokat oszczędnościowych w kwocie 330.000 zł. Sprawa ma charakter rozwojowy i nie można wykluczyć, że oszukanych mogło zostać więcej osób.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo