Harleyowcy opanowali cały Poznań! [ZDJĘCIA]

Harleyowcy opanowali cały Poznań! [ZDJĘCIA]

SAGA

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Harleye w Poznaniu
1/41
przejdź do galerii

Harleye w Poznaniu ©Grzegorz Dembiński

Na al. Marcinkowskiego pojawili się harleyowcy. Uczestnicy zlotu zaparkowali swoje maszyny na wysokości Muzeum Narodowego.
- Piękne maszyny, piękny ryk silników - uśmiecha się Maciej, który motocykle oglądał razem z synem, Sebastianem. A z każda minutą przybywa poznaniaków, którzy chcą zobaczyć z bliska kultowe motocykle, zrobić sobie przy nich zdjęcia.

Godzinna prezentacja kultowych maszyn (do godz. 18.20) to element parady harleyowców, związanej z kończącym się zlotem Malta Rally 2013.

Zlot motocykli Harley Davidson trwa w Poznaniu od czwartku. Zorganizował je – po raz ostatni w Poznaniu – Warsaw Chapter Poland. W przyszłym roku impreza planowana jest w Warszawie.
Komentarze (4)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Lemingi poznaniaki macie NASRANE w tych swoich łbach !

56 motorów "opanowało" Pozanań ... SIĆ! (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 25 / 24

Wypisując takie BREDNIE, że 56 motorów Harley Davidson zaparkowanych przy budynku Muzeum Narodowego w Poznaniu "opanowało CAŁY" Poznań świadczy o WODOGŁOWIU tego piszącego, który ma faktycznie...rozwiń całość

Wypisując takie BREDNIE, że 56 motorów Harley Davidson zaparkowanych przy budynku Muzeum Narodowego w Poznaniu "opanowało CAŁY" Poznań świadczy o WODOGŁOWIU tego piszącego, który ma faktycznie NASRANE we łbie !

Gdyby to było z 50 tysięcy motorów to można by ewentualnie coś marudzić !

ZOBACZ ty głupi ciemniaku "SAGA" podpisujący się pod swoją durnowatą propaganda jak wygląda zjazd ok. 35 tysięcy motocykli na damski Rajd Motocyklowy "Ladies On Crotch Rockets Rayd" Florida 2013, tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=ZVtcnLzLx9A

lub zobacz jak wygląda zjazd ok. 50 tysięcy motocykli do miejscowości Austin w Stanie Taksas, USA na "Republic of Texas Rot Rally 2013" tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=o_R4TYmuKg0

Mieszkańcom miasta Austin NIE przeszkadza taki zjazd motocyklowy, policja nikogo NIE łapie i NIE WYŁUDZA od nikogo pieniędzy za jazdę motorem, nikt NIE maltretuje kiboli, którzy przyszli się wyszumieć na stadion ...

Tylko w tej tuskowej mafijno-złodzejskiej bandyckiej III RP ta rządząca banda kryminalistów ludobójców "platforma obywatelska" która zorganizowała ZAMACH masakrę na Prezydenta i generalicje CZEPIA się dosłownie każdego, OKRADA z pieniędzy pod byle POZOREM kibiców, rowerzystów, motocyklistów i dosłownie wszystkich co nie zgadzają się z tymi bezkarnymi rządzącymi uzurpatorami totalitarnymi ZŁODZEJAMI tuskowymi bankrutującymi polskich obywateli !

ROZJACHAĆ jak psie gówno tą anty-polska PRZESTEPCZĄ gangrenę tuskowo-komorową w tej gównianej dyktatorskiej III RP zabijaków "platforma obywatelska" !zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
O co kaman?

Fanka Wuja Leszka (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 24 / 25

Nie wiedz dziewczyno o czym mówisz, więc zamilcz.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
kupił pierdziawkę

agata (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 23 / 24

harleyowiec to taki co ma mizernego i często, gęsto mu nie staje!!!! myśli, że jak sobie kupi pierdziawkę to już z niego 100% man!! za dużo myslisz!!


Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Znaczy się, Twój chłop kupił motor i Cię olewa?

Ox (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 24 / 21

Jeśli w domu tak zrzędzisz, jak tu, to się nie dziwię :)

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo