Poznań będzie przekonywał o słuszności inwestycji w kryzysie

  Poznań będzie przekonywał o słuszności inwestycji w kryzysie

  IAR

  Aktualności

  Aktualizacja:

  Aktualności

  Władze Poznania przekonują, że kryzys jest dobrą okazją do inwestowania. Szansą do pozyskania inwestorów zarówno dla stolicy Wielkopolski, jak i dla całego regionu będzie zaplanowane na początek kwietnia II Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej.
  Prezydent Poznania Ryszard Grobelny przekonuje, że w tym mieście można robić dobre interesy, czego dowodem jest wiele udanych inwestycji.

  Natomiast Prezes Rady Krajowej Izby Gospodarczej i Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Wojciech Kruk zwraca uwagę, że niskie bezrobocie w Poznaniu sprawia, że nie przyjeżdżają tam inwestorzy szukający taniej siły roboczej. Tacy przedsiębiorcy mogą jednak znaleźć pracowników w okolicznych miastach, a Poznań może zapewnić wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Drugie Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej odbędzie się 2 i 3 kwietnia. Organizatorzy zapowiadają prezentację ponad stu ofert inwestycyjnych gmin, miasta oraz przedsiębiorców. Wśród poruszanych tematów znajdą się inwestycje związane z Euro 2012.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo