Na którym miejscu w rankingu wielkopolskim jest twój sołtys?

Na którym miejscu w rankingu wielkopolskim jest twój sołtys?

PEJ

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Na którym miejscu w rankingu wielkopolskim jest twój sołtys?
1/3
przejdź do galerii
Rozpoczął się ostatni tydzień głosowania w plebiscycie na Supersołtysa Wielkopolski 2013. To decydujący moment, który wiele jeszcze może zmienić. Chcesz wyróżnić sołtysa? Głosuj!
Plebiscyt toczy się zarówno na poziomie województwa, jak i w poszczególnych powiatach. Przez najbliższe dni do końca głosowania będziemy więc prezentować rankingi z całej Wielkopolski. Poniżej pokazujemy wyniki wojewódzkiego rankingu. Kto prowadzi? Kto jest na podium i ma jeszcze szansę na wygraną? Znajdź swojego sołtysa!

Na najlepszych sołtysów, poza uhonorowaniem, czekają świetne nagrody! Trzech sołtysów, którzy w powiecie zdobędą najwięcej głosów, nagrodzimy tablicami "Supersołtys" i pamiątkowymi dyplomami.
Najlepszy sołtys w regionie, czyli "Supersołtys Wielkopolski 2013" może liczyć na znacznie więcej. Bo firma Agromix z Rojęczyna ufundowała dla niego weekend (w dowolnym terminie) w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, z pełnym wyżywieniem oraz zabiegami SPA. Najlepszych sołtysów nagrodzimy podczas wrześniowych targów Agro Show w Bednarach.

Jak głosować na swojego sołtysa?
Aby zagłosować na wybranego sołtysa, należy wysłać SMS (koszt 2,46 zł z VAT) pod numer 72355 o treści: SUPER.X, gdzie X oznacza numer przypisany do sołtysa (numery znajdziesz na www.gloswielkopolski.pl). Każdy czytelnik może oddać dowolną liczbę głosów w plebiscycie.

Równolegle do wojewódzkiej edycji plebiscytu wybory Supersołtysa w powiatach prowadzą wszystkie nasze tygodniki oraz serwisy naszemiasto.pl. Głosowanie zakończy się 6 lipca o północy.


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo