Jeżyce: Zmiany w parkowaniu z powodu burzenia muru starej...

Jeżyce: Zmiany w parkowaniu z powodu burzenia muru starej zajezdni

Krzysztof M. Kaźmierczak

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Kierowcy parkujący w rejonie starej zajezdni tramwajowej przy ulicy Gajowej muszą przygotować się na to, że nie będę mogli pozostawiać swoich pojazdów tam, gdzie zwykle.
Jeżyce: Zmiany w parkowaniu z powodu burzenia muru starej zajezdni

©Zajezdnia Poznań

Z powodu budowy osiedla Zajezdnia Poznań w poniedziałek, 1 lutego rozpoczną się prace rozbiórkowe muru starej zajezdni od strony ulicy Sienkiewicza, a następnie prace budowlane związane z wykonaniem konstrukcji podziemnej budynków. Zmiany w parkowaniu będą dotyczyły nie tylko okresu rozbiórki, ale także późniejszego.

- W związku z planowaną czasową zmianą w organizacji ruchu przeprowadziliśmy akcję skierowaną do mieszkańców i kierowców parkujących w okolicy pojazdy. Za szybami samochodów i w innych widocznych miejscach zostały umieszczone powiadomienia - informuje w imieniu dewelopera Agnieszka Maruda-Sperczak i wyjaśnia, że część pasa wzdłuż muru zostanie zajęta, pojawi się też tymczasowe ogrodzenie.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i płynność ruchu na drodze, deweloper apeluje, aby w początkowym okresie prac całkowicie zrezygnować z parkowania od strony muru wzdłuż ulicy Sienkiewicza.

Po zakończeniu rozbiórki będzie można dalej pozostawiać samochody przy zajezdni, ale zmianie ulegnie sposób parkowania na odcinku od ulicy Kraszewskiego do ulicy Prusa. Nie będzie można już parkować prostopadle do ogrodzenia, tylko równolegle. Znak T-30c zostanie zastąpiony znakiem T-30a.

Równocześnie z rozbiórką Zajezdnia Poznań zmienia swoje biuro przenosząc się na ulicę Gajową 1A.Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

PREMIERY

SAMOCHODY UŻYWANE

WARTO WIEDZIEĆ

PRZEPISY

PORADY