Logopeda dla przedszkolaków

  Logopeda dla przedszkolaków

  SOB

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Fundacja "Familijny Poznań" uruchomiła bezpłatny gabinet logopedyczny dla dzieci uczęszczających do pięciogodzinnych przedszkoli fundacyjnych. Gabinet znajduje się przy ul. Krakowskiej 10 w Poznaniu.
  Prowadzona będzie także diagnoza dzieci w przedszkolach. Obejmuje ona wsparcie wychowawcy oraz rozmowy z rodzicami. Na proponowaną formę terapii składają się półgodzinne spotkania raz w tygodniu. Najbliższe - z możliwością przeprowadzenia diagnozy - przewidywane jest w piątek w "Tańczącej Antylopie" na os. J. III Sobieskiego 105. Takie spotkanie zorganizowane zostanie też 20 marca w "Małej Biedronce" przy ulicy Harcerskiej 3.
  Oprócz diagnoz i spotkań w gabinecie, logopeda poprowadzi cotygodniowe, godzinne zajęcia grupowe dla dzieci w przedszkolu "Patatajki", mieszczącym się na ul. Spacerowej 4 w Zalasewie. Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 9.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo