Narzeczona Para: Zacięta walka o drugie i trzecie miejsce...

  Narzeczona Para: Zacięta walka o drugie i trzecie miejsce trwa!

  MADA

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Basia Skowronek i Radosław Miśkiewicz (para numer 16) po kilku dniach przerwy znowu jest na drugim miejscu.
  1/4
  przejdź do galerii

  Basia Skowronek i Radosław Miśkiewicz (para numer 16) po kilku dniach przerwy znowu jest na drugim miejscu. ©Fot. Archiwum rodzinne

  Ostatnie dni głosowania w plebiscycie "Narzeczona Para" to same emocje! Walka o drugie i trzecie miejsce jest zaciekła. Liderami wciąż pozostają narzeczeni, którzy prowadzą od kilku tygodni. To para z numerem 14. Sandra Mroczyńska i Leszek Kowalski zgromadzili na swoim koncie już ponad 12 tysięcy głosów! (dane z czwartku, z godz. 14.30).
  Basia Skowronek i Radosław Miśkiewicz (para numer 16) po kilku dniach przerwy znowu jest na drugim miejscu. A na trzecie spadła teraz para nr 3. Anna Malinowska i Tadeusz Kubiński mają jednak wciąż szasnę na zdobycie drugiego miejsca, bo różnica w głosach (w stosunku do pary nr 2) jest bardzo mała.

  ZOBACZ WYNIKI I GŁOSUJ  Poza podium znajduje teraz para, która przez kilka dni była na drugim i trzecim miejscu. To Roksana Zgrabczyńska i Marek Zagórski. Narzeczeni jednak mają jednak wielkie szanse na walkę o nagrody, bo głosowanie trwa jeszcze do 9 stycznia, do godz. 23.59.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo