Poznań: Multimarket Jula na Franowie już czynny [ZDJĘCIA]

Poznań: Multimarket Jula na Franowie już czynny [ZDJĘCIA]

Monika Kaczyńska

Głos Wielkopolski

Głos Wielkopolski

Poznań: Multimarket Jula na Franowie już czynny [ZDJĘCIA]
1/10
przejdź do galerii

W Poznaniu otwarto sklep szwedzkiej sieci Jula ©Waldemar Wylegalski

Tysiące poznaniaków w pierwszych godzinach funkcjonowania odwiedziło otwarty na Franowie multimarket szwedzkiej sieci Jula. Do wyboru "wszystko co zawsze chciałeś mieć ze Szwecji" czyli 13 tysięcy narzędzi, akcesoriów ogrodowych, sprzętu sportowego, urządzeń elektronicznych i wielu innych.
Otwarcie multimarketu szwedzkiej sieci Jula przyciągnęło tłumy. Gości witała muzyka na żywo i poczęstunki. Wewnątrz zaś czekała specjalnie przygotowana na tę okazję promocyjna oferta. Najwyraźniej przypadła ona do gustu odwiedzającym, bo już w ciągu pierwszych kilkudziesięciu minut ustawiły się długie kolejki do kas. Sklep odwiedziły całe rodziny. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.
Panowie koncentrowali się na narzędziach, panie większą uwagę zwracały na akcesoria i meble ogrodowe, najmłodszych przyciągały ubrania i sprzęt sportowy. Wielu z oferowanych produktów nie można kupić nigdzie indziej.

Ceny zachęcały do zakupów. Prawdziwym przebojem okazał się zestaw mebli ogrodowych z syntetycznego rattanu za 129 zł, podobnie nie brakowało chętnych na wiertarko-wkrętarki za 99 zł, buty robocza za 39,90 zł czy grille węglowe za 14,99 zł.

Polecamy: Będzie rondo im. Stuligrosza albo Kaczyńskiego w Poznaniu?

- Cieszy nas wielkie zainteresowanie poznaniaków, ale nie jesteśmy zdziwieni - mówi Katarzyna Krawczyk, kierowniczka sklepu. - Dziś przyszło kilka tysięcy osób, jutro spodziewamy się jeszcze większej frekwencji. Gdy otwieraliśmy sklep w Gliwicach, pierwszego dnia funkcjonowania odwiedziło go 30 tysięcy osób - dodaje.

Dziś zakupy można było robić jedynie przez cztery godziny. Od jutra do soboty multimarket będzie czynny od 9 do 21. W niedziele będzie można robić zakupy do 20.

- Spodziewamy się dobrego przyjęcia, bo mamy wiele ciekawych ofert - zapewnia Katarzyna Krawczyk. - Jeszcze do 16 czerwca wiele produktów będzie można kupić w promocyjnych cenach.

Czytaj również: Okradł policyjny radiowóz. Grozi mu do 15 lat więzienia

Poznański multimarket jest dziewiątym sklepem sieci Jula w Polsce. W ciągi 17 miesięcy swojego funkcjonowania w naszym kraju firma otworzyła sklepy w także Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku i Gliwicach. Jeszcze w tym roku zostanie otwarty kolejny - w Bielsku Białej.

NAJNOWSZE INFORMACJE Z POZNANIA I WIELKOPOLSKI: GLOSWIELKOPOLSKI.PL
Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.gloswielkopolski.pl/piano

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Niedoinformowani

Zef (gość)

Zgłoś naruszenie treści

To są tzw " otwarcia VIPowskie Cepki :)

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Hurra

Pyra (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 51 / 52

Teraz to już małych sklepów w Poznaniu nie będzie! Brawo dla włodarzy miasta! Szkoda, że nie pozwalacie zakładać zachodnich urzędów! Może jakby Wam konkurencja wyrosła to byście byli dla ludzi a...rozwiń całość

Teraz to już małych sklepów w Poznaniu nie będzie! Brawo dla włodarzy miasta! Szkoda, że nie pozwalacie zakładać zachodnich urzędów! Może jakby Wam konkurencja wyrosła to byście byli dla ludzi a nie dla bąków w stołek!zwiń


Autor komentarza nie dodał zdjęcia

dgldhgldihdfllih

lfjkhkjhgkkfjjh (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 49 / 37

Podaj jakąś podstawę prawną umożliwiającą zakazanie otwierania takich sklepów !!!!!!!!!!!!!!

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Data otwarcia

Marcin (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 53 / 30

Jakim cudem market otwarto już dzisiaj skoro na swojej stronie WWW i na FB a także we wszystkich reklamach Jula zaprasza na otwarcie 5 czerwca?


Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Cud

kupujący (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 47 / 60

Widocznie w ofercie sklepu znajduje się sprzedaż cudów w promocyjnej cenie dla lepiej poinformowanych.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo