Komenda policji będzie gotowa za rok

  Komenda policji będzie gotowa za rok

  SAGA

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Prace przy budowie siedziby Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu powinny zakończyć się w pierwszym kwartale przyszłego roku - powiedział nam były już zastępca komendanta głównego policji Henryk Tusiński (wcześniej przez 5 lat pracował w Wielkopolsce).
  - Nie wykluczam jednak, że przeprowadzki policjantów zaczną się jeszcze w tym roku. Zadbałem, aby na inwestycję zdobyć jak najwięcej pieniędzy - twierdzi Tusiński.
  Ile? Tego nie chce mówić ani Tusiński, ani komendant wojewódzki.

  - Mamy pieniądze na dokończenie modernizacji budynku dawnych koszar i przystosowanie go do potrzeb policji - zapewnia jednak Romuald Piecuch z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. - Opóźnić się może jednak czyszczenie elewacji czy zagospodarowanie podwórza. Ale to nie przeszkadza w tym, by policjanci mogli pracować już w nowe siedzibie.

  Jak się dowiedzieliśmy w KWP w Poznaniu, termin przeprowadzki wyznaczony na połowę roku nadal jest aktualny. Zgodnie z nim w lipcu - sierpniu komenda miejska (poza sekcją zabezpieczenia miasta) miałaby się przenieść na Szylinga.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo