Jeden bilet, jedna noc i aż 10 klubów w Poznaniu. Klubowa...

Jeden bilet, jedna noc i aż 10 klubów w Poznaniu. Klubowa Noc w piątek

CYP

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Klubowa Noc już w piątek, 9 października

Klubowa Noc już w piątek, 9 października ©Oficjalny fanpage DJ Rimma

Największe klubowe wydarzenie w Polsce odbędzie się już dziś w kilku miastach na terenie całego kraju. Klubowa Noc zawita również do Poznania. Każdy, kto kupi bilet, będzie mógł do rana bawić się w dziesięciu miejscach zlokalizowanych w centrum miasta.
Klubowa Noc już w piątek, 9 października

Klubowa Noc już w piątek, 9 października ©Oficjalny fanpage DJ Rimma

Jakub Kubiński, organizator wydarzenia zaznacza, że jest ono właściwą inauguracją sezonu imprezowego. To także okazja do tego, by wybrać miejsca, które odwiedzać się będzie w kolejnych miesiącach.

- Każdy uczestnik ma możliwość zabawy w wielu klubach i wyrobienia sobie własnej opinii o każdym z nich. Bo Klubowa Noc to de facto targi klubów, które robią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony - mówi.

Na tych, którzy zdecydują się wziąć udział w Klubowej Nocy czeka nie tylko zróżnicowany program. Każde z miejsc biorących udział w akcji przygotowało także liczne atrakcje dodatkowe w postaci zniżek na napoje w klubowych barach.

- Dzięki temu, pieniądze zainwestowane w bilet zwracają się już przy pierwszym zamówieniu - dodaje Kubiński.

W Klubowej Nocy biorą udział zarówno miejsca obecne na imprezowej mapie Poznania od lat, jak Baker Street, Czarna Owca, Club 22 czy Van Diesel, jak i te nowe, do których zaliczyć można znajdujący się przy Świętym Marcinie Kosmos Klub czy debiutujące tego wieczoru KONTY przy ul. Mostowej.

Miłośnicy house’u i new r’n’b z przyjemnością wybiorą się do Baker Street przy ul. Piekary. Swój set zaprezentuje DJ RIMM, który od ponad dekady gości w klubach w kraju i za granicą. W Czarnej Owcy grać będą dwaj DJ-e: Gapa i Saayder. I tylko od uczestników zależy, pod którą ze scen się wybrać. W Oczach przy ul. Dominikańskiej zagra z kolei laureat Medalu Młodej Sztuki „Głosu Wielkopolskiego” - Klaves.

Klubowa Noc
9 października, godzina 21
Baker Street, Browar Pub, Club 22, Czarna Owca, Konty, Maracana, Mixtura, Oczy, Szanti, Van Diesel
www.klubowanoc.pl
bilety: 15 zł

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo