Szkocja Polska. Wynik 2:2 [ZDJĘCIA Z MECZU]

KAEF
Szkocja Polska na żywo. Wynik, relacja, zdjęcia z meczu
Szkocja Polska na żywo. Wynik, relacja, zdjęcia z meczu Scott Heppell
Wynik meczu Szkocja Polska udało się uratować w ostatnich minutach! Lewandowski po raz drugi trafił do szkockiej bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Wynik meczu Szkocja Polska ustalił w ostatniej minucie Robert Lewandowski! To on dwukrotnie trafił do szkockiej bramki (w 3. i 90. minucie).

Z kolei do naszej bramki trafiali kolejno Ritchie (w 45. minucie) oraz Steven Fletcher (w 62. minucie). Remis ze Szkotami nie przekreśla naszych szans na awans do Euro 2016.

Spotkanie Irlandia - Niemcy zakończyło się wynikiem 1:0. To oznacza, że w niedzielę w starciu z Irlandczykami do awansu wystarczy nam remis 0:0 lub 1:1. W przypadku wyższego remisu lub porażki to zespół z Zielonej Wyspy będzie cieszyć się z awansu.

Szkocja - Polska. Wynik 2:2

Polska Szkocja. Wynik typowany przez kibiców się sprawdził?

Źródło: Agencja TVN/x-news

Szkocja Polska. Wynik 2:2! Obejrzyjcie zdjęcia z meczu!