Menu Region

St. sekc. Paweł Gawarzewski - KP PSP Grodzisk Wlkp.

St. sekc. Paweł Gawarzewski - KP PSP Grodzisk Wlkp.

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Głos Wielkopolski

ROI

8Komentarzy Prześlij Drukuj
St. sekc. Paweł Gawarzewski - KP PSP Grodzisk Wlkp. St. sekc. Paweł Gawarzewski - KP PSP Grodzisk Wlkp.

st. sekc. Paweł Gawarzewski - KP PSP Grodzisk Wlkp. - wyślij sms o treści PSP.6 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT) (© KP PSP Grodzisk Wlkp.)

Paweł Gawarzewski pełni służbę w PSP od 2005 roku. W KP PSP w Grodzisku Wlkp. służy w JRG na stanowisku starszy ratownik - kierowca. Powierzone mu codzienne obowiązki wykonuje w sposób solidny i sumienny. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego duże zaangażowanie w akcje edukacyjne z zakresu profilaktyki pożarowej, które prowadzone są na terenie powiatu.
Paweł Gawarzewski potrafi zainteresować tematyką pożarniczą dzieci i młodzież podczas prowadzonych pogadanek i spotkań. Był instruktorem podczas obozów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Podczas udziału w akcjach ratowniczych wyróżnia się w zakresie ratownictwa medycznego. Brał udział m.in. w pożarze lasów w Woli Jabłońskiej w 2005 roku oraz akcji powodziowej w 2010 roku.

P. Gawarzewski ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu w 2008 roku - Szkolenie uzupełniające strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej; Szkołę Ratownictwa Medycznego w Poznaniu na studiach niestacjonarnych licencjackich oraz Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji w Poznaniu - studia magisterskie II stopnia z zakresu Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego- 2013.


Jego zainteresowania to biegi, rower, siłownia, ratownictwo medyczne oraz sztuki walki, a w szczególności karate kyokushin. Należy do klubu Karate Kyokushin w Grodzisku Wlkp. Brał liczny udział w zawodach sztuk walki.

Gawarzewski obecnie odbywa wolontariat w Szpitalu Powiatowym w Nowym Tomyślu w Specjalistycznym Oddziale Ratunkowym.8

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

strażak

+20 / -6

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Tomek (gość)  •

Ewidentnie widać, że komentarz napisał "zazdrosny" strażak. ja jako osoba postronna nawet nie wiem o co z tymi stopniami chodzi i co kto otrzymuje po jakich szkołach. To nie jest konkurs na strażaka o najwyższym stopniu!
Jeżeli człowiek bezinteresownie pomaga drugiemu nie oczekując za to zapłaty, jeżeli człowiek pomaga na powodzi, gasi pożary, czynnie uczestniczy w ratowaniu ludzi podczas wypadków, pracuje dodatkowo w oddziale SOR jako wolontariusz - TO JA GŁOSUJE!!!!!!!

skomentuj

żenada

+5 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

AIDS (gość)  •

widze ze faktycznie czytelnicy nie znają się co jest napisane.ktoś kto kończy takie Szkoły a wypisują takie pierdoły zeby wygrać to jest żenada..ale szacun dla Pawła bo to pewnie On nie pisał i też zagłosuje na Niego jak trzeba

odpowiedzi (0)

skomentuj

do czytelnika!

+7 / -22

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Adis (gość)  •

Osobiście znam Pawła i tego typu wpis jest czystą złośliwością pijącą w jego osobę. Inteligencja naszego czytelnika mówi wszystko za siebie- opiniuje osobę, której nie zna. Człowieku zastanów się nad tym co piszesz. Tak trzymaj, nie zrażaj się- gratuluje i zagłosuje jeszcze raz. Szacun dla Ciebie Paweł.

odpowiedzi (0)

skomentuj

st.sekc. po Szkole Aspirantów !!!

+10 / -26

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

czytelnik (gość)  •

no tego jeszcze nie grali żeby kończąc tak szczytną Szkołę Aspirantów Pożarnictwa i dostać sekcyjnego..chyba ze to taki chwyt marketingowy zeby ludzie jak takie owieczki płacili i głosowali..brawo..tak dalej panie sekcyjny po Szkole Aspirantów

odpowiedzi (0)

skomentuj

Paweł

+15 / -28

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Janka (gość)  •

Paweł to dobry i uczciwy chłopak, bardzo koleżeński, pomocny i obowiązkowy . Jest inteligentny, wrażliwy na ludzkie nieszczęście i wie czego chce. Z tym nieszczęściem ma na co dzień do czynienia, nie zazdroszczę. Warto się z nim zaprzyjaźnić.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Spoko Gratulacje :3

+13 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Adrian S. (gość)  •

Gratulacje

odpowiedzi (0)

skomentuj

Strażak roku

+41 / -12

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Grodziszczanin (gość)  •

Rzetelny, uczciwy, pracuje jako wolontariusz w pogotowiu... - to mówi samo za siebie...

odpowiedzi (0)

skomentuj

Najlepszy strażak!

+29 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Grodziszczan (gość)  •

Najlepszy strażak i człowiek jakiego znam!

odpowiedzi (0)

skomentuj