Prace na ulicy Winogrady idą pełną parą

  Prace na ulicy Winogrady idą pełną parą

  Katarzyna Fertsch

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Ostra zima pokrzyżowała szyki ekipom remontującym ulicę Winogrady. Prace opóźniły się o około miesiąc. Jednak przedstawiciele spółki Torpol, odpowiedzialnej za remont ulicy zapewniają, że starają się zmienić harmonogram, aby nadrobić opóźnienie.
  Obecnie ekipy pracują równocześnie w kilku miejscach. - Na odcinku od ulicy Armii Poznań do hotelu Vivaldi rozpoczęliśmy już roboty torowe. Od poniedziałku powinniśmy rozpocząć w tym miejscu układanie szyn - mówi Romuald Chudy z firmy Torpol.

  Z kolei na odcinku od hotelu Vivaldi do ulicy Żniwnej zakończono budowę kanalizacji sanitarnej. Teraz rozpocznie się układanie kanału deszczowego, a w ciągu kilku tygodni powinny ruszyć prace drogowe. Podobnie sytuacja wygląda między Szelągowską i Przełajową.

  - Wciągu dwóch tygodni powinniśmy zakończyć budowę kanalizacji sanitarnej na odcinku od ulicy Murawa do Pasieki - twierdzi Chudy.

  Cały czas ulica Winogrady jest przejezdna w jednym kierunku (w stronę centrum miasta). Co jakiś czas zamykane są jednak wjazdy do niektórych mniejszych uliczek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo