Dyrekcja Zoo dostanie słonia na szczęście

  Dyrekcja Zoo dostanie słonia na szczęście

  ELKA

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W poznańskiej słoniarni, najnowocześniejszej i największej w Europie nie będzie słoni z Republiki Południowej Afryki. To już wiadomo. Zamieszkają tam jednak zwierzęta przywiezione z europejskich ogrodów zoologicznych i.... jeden, specjalny z Warszawy.
  Redakcja Teleexpressu zaofiarowała się w wydaniu z 3 lutego, że prześle do słoniarni specjalną statuetkę elephantusa, żeby choć taki słoń zamieszkał w tych nowoczesnych wnętrzach.
  Takiego słonia nie da się co prawda skłonić do wychodzenia i np. kąpieli w basenie na oczach widzów, ale za to może stanowić kolejną atrakcję ogrodu zoologicznego.

  Jak dowiedzieliśmy się w redakcji Teleexpressu, uroczyste przekazanie statuetki na ręce dyrektora poznańskich ogrodów zoologicznych Lecha Banacha, może nastąpić już w ten weekend. Wszystko zależy teraz od tego, czy dyrektor poznańskich ogrodów zoologicznych, Lech Banach znajdzie czas.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Gorący temat

  Wideo