Najbezpieczniej będzie pracować w urzędzie

  Najbezpieczniej będzie pracować w urzędzie

  Beata Marcińczyk

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Stabilna praca i płaca. Możliwość uczestniczenia w ważnych dla miasta projektach i wydarzeniach. Szansa na rzetelne i przydatne szkolenia. To wszystko przyciąga chętnych do pracy w Urzędzie Miasta Poznania.
  Inni zwalniają - magistrat przyjmuje. Na stronach internetowych poznańskiego samorządu pojawiają się wciąż nowe oferty pracy. Zainteresowanie, jak się okazuje, jest ogromne. Wiadomo - miasto się rozwija. Potrzebni są wciąż nowi specjaliści.

  - Sporym zaskoczeniem dla nas była liczba chętnych do pracy w nowym Biurze Promocji Miasta - zauważa Maciej Milewicz z Biura Prasowego Urzędu Miasta Poznania. Nowemu szefowi BPM, Łukaszowi Goździorowi, potrzebne są jeszcze dwie lub trzy osoby do pracy na rzecz promowania marki Poznań. Swoje aplikacje na te stanowiska nadesłało około dwustu osób.

  - Do pracy w Urzędzie Stanu Cywilnego polegającej na dokonywaniu zmian w dokumentach zgłosiło się 136 osób - wylicza Rafał Łopka z Biura Prasowego UM. - Legitymacje w imieniu Miejskiego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności chciałoby wydawać 150 osób.


  Ale rekord dostarczonych aplikacji padł w Wydziale Spraw Obywatelskich. O stanowisko do wydawania dowodów osobistych starało się 320 osób!

  Problemów ze znalezieniem odpowiedniego kandydata na kierownika miejskich szaletów i łaźni nie będzie miał także Maciej Dźwig, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych.

  - Aplikacje nadesłało ośmiu kandydatów - tłumaczy M. Dźwig. - Spełniają kryteria zawarte w ogłoszeniu i myślę, że znajdę w tym gronie odpowiednią osobę.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Władzunia,kawunia,pierdoły i papieromania.

  tej (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 13

  Przecież to od wieków znane podejście do życia.Żądza władzy nad innymi,buchalteria,za nic się nie odpowiada a ludzi gnębić można papieromanią,produkcją zarządzeń.Idzie nowa armia...rozwiń całość

  Przecież to od wieków znane podejście do życia.Żądza władzy nad innymi,buchalteria,za nic się nie odpowiada a ludzi gnębić można papieromanią,produkcją zarządzeń.Idzie nowa armia Panów/Pań/Anatolów.Strach się bać tych urzędasów.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Magazyn

  Wideo