Borussia Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów. Niesamowity mecz i gol Lewandowskiego [ZDJĘCIA]

red
Borussia Dortmund pokonała Malagę 3:2 i awansowała do półfinału Ligi Mistrzów. Jeszcze w 90. minucie Borussia przegrywała 1:2.

Mecz źle się zaczął dla Borussii. Od 25. minuty po strzale Joaquina Sancheza prowadzili goście. W 40. minucie po pięknej, zespołowej akcji wyrównał Robert Lewandowski.

Dramatyczny przebieg miała druga połowa meczu. W 82. minucie ponownie na prowadzenie wyszła Malaga i wydawało się, że Borussia będzie musiała pożegnać się z Ligą Mistrzów.

Mistrzowie Niemiec walczyli jednak do końca. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wyrównał Marco Reus, a w 93. - zwycięstwo zapewnił Felipe Santana po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym.

W drugim wtorkowym ćwierćfinale Galatasaray pokonał Real Madryt 3:2. Do półfinału awansował jednak Real.