Poznań: Co daje Karta Rodziny Dużej? Zobacz!

Poznań: Co daje Karta Rodziny Dużej? Zobacz!

AJ

Głos Wielkopolski

Aktualizacja:

Głos Wielkopolski

Poznań: Co daje Karta Rodziny Dużej? Zobacz!
1/27
przejdź do galerii

Dom Kultury "Stokrotka" i Młodzieżowy Dom Kultury Nr 3
Za udział w imprezach i warsztatach dla dzieci ich rodzice zapłacą tylko 50 proc. ceny. Uczestnictwo w zajęciach i kołach stałych jest zupełnie bezpłatne.

W poniedziałek prezydent Poznania Ryszard Grobelny wręczył Karty Rodziny Dużej pierwszej poznańskiej rodzinie. Zgodnie z założeniami programu rodziny wielodzietne (te, w których wychowuje się co najmniej trójka dzieci) mogą korzystać z ulg i zniżek w wielu miejskich instytucjach. Zobacz, w których!
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Poznań: Prezydent Grobelny wręczył pierwsze Karty Rodziny Dużej [ZDJĘCIA]


Wydawnictwo Miejskie Posnania
Przy zakupie publikacji i pamiątek miejskich w Centrum Informacji Miejskiej rodziny wielodzietne otrzymują rabat w wysokości 15%.

Teatr Muzyczny i Teatr Animacji
Dla niektórych rodzin jedna z bardziej atrakcyjnych propozycji.
Na dwa spektakle w sezonie, wystawione w teatrze Muzycznym, dzieci wejdą zupełnie bezpłatnie. Duży rabat czeka także w Teatrze Animacji. Rodziny z kartą zapłacą za wstęp nie 20 a 8 złotych.

Pływalnia Miejska Atlantis i Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji - Oddział Chwiałka

Na dzieci i och rodziców posiadających Kartę Rodziny Dużej czekają zniżki na basen i lodowisko. W obiektach POSiR-u zapłacą oni tylko 50 proc. ceny. W pływalni Atlantis zniżka za zajęcia wynosi od 20 do 25 proc.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji - Oddział Malta i Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji - Oddział Ośrodek Przywodny Rataje
Rodziny wielodzietne otrzymają zniżkę na wiele sportowych atrakcji - bowling, siatkówka plażowa, klub Fitness oraz boule na Bula Park. Rabat na poszczególne atrakcje wynosi od 20 do 50 proc.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji - Oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy
Za wynajem kortu tenisowego dzieci ich rodzice zapłacą tylko 50 proc. ceny.

Dom Kultury "Stokrotka" i Młodzieżowy Dom Kultury Nr 3
Za udział w imprezach i warsztatach dla dzieci ich rodzice zapłacą tylko 50 proc. ceny. Uczestnictwo w zajęciach i kołach stałych jest zupełnie bezpłatne.

Teatr Polski
Rodzice, którzy wychowują trójkę lub więcej dzieci za bilet w Teatrze Polskim zapłacą aż 40-67 proc. mniej.

Centrum Kultury "Zamek"
Na poznaniaków z Kartą Rodziny Dużej czekają tanie wycieczki (zwiedzanie Zamku z przewodnikiem za 3-5 zł), rodzinne bilety na koncerty, spektakle i filmy (cena 20 zł), uczestnictwo w zamkowych pracowniach (cała kwotę rodzice zapłacą tylko za jedno dziecko, a za pozostałe 50 proc. ceny).

Zdajprawko.pl
W miejski program włączyła się również jedna firma prywatna. Firma Zdajprawko.pl (ul. ks. Jakuba Wujka 15/17) oferuje zniżkę w wysokości 20 proc. na kurs prawa jazdy kat. B oraz 50 proc. zniżki na jazdy doszkalające po kursie ukończonym w Zdajprawko.pl.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

A co z dwudzietnymi? Często mają gorszą sytuację niż trójdzietne.

Xenia (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 50 / 53

Ale na karcie dla trójdzietnych oszczędzi radny Sternalski xD.
Tyle że według oświadczeń majątkowych Sternalscy zarabiają na polityce więcej niż większość statystycznych rodzin w Poznaniu :D

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Gorący temat

Wideo