Żużel: Terminarz ekstraligi na sezon 2013

    Żużel: Terminarz ekstraligi na sezon 2013

    TS

    Głos Wielkopolski

    Głos Wielkopolski

    Władze Speedway Ekstraligi opublikowały terminarz na sezon 2013.
    1 runda: 1 kwietnia (poniedziałek)
    Rzeszów - Bydgoszcz
    Gorzów - Leszno
    Toruń - Tarnów
    Częstochowa - Zielona Góra
    Gniezno - Wrocław

    2 runda: 6 kwietnia (sobota), 7 kwietnia (niedziela)
    Tarnów - Częstochowa
    Bydgoszcz - Gniezno
    Wrocław - Gorzów
    Leszno - Toruń

    3 runda: 13 kwietnia (sobota), 14 kwietnia (niedziela)
    Tarnów - Leszno
    Gorzów - Rzeszów

    Toruń - Wrocław
    Częstochowa - Bydgoszcz
    Gniezno - Zielona Góra

    4 runda: 21 kwietnia (niedziela)
    Rzeszów - Częstochowa
    Zielona Góra - Bydgoszcz
    Toruń - Gorzów
    Wrocław - Tarnów
    Leszno - Gniezno

    5 runda: 27 kwietnia (sobota), 28 kwietnia (niedziela)
    Tarnów - Gorzów
    Zielona Góra - Toruń
    Bydgoszcz - Wrocław
    Częstochowa - Leszno
    Gniezno - Rzeszów

    6 runda: 5 maja (niedziela)
    Rzeszów - Tarnów
    Gorzów - Gniezno
    Toruń - Częstochowa
    Wrocław - Zielona Góra
    Leszno - Bydgoszcz

    7 runda: 11 maja (sobota), 12 maja (niedziela)
    Rzeszów - Wrocław
    Zielona Góra - Leszno
    Bydgoszcz - Toruń
    Częstochowa - Gorzów
    Gniezno - Tarnów

    8 runda: 19 maja (niedziela)
    Tarnów - Bydgoszcz
    Gorzów - Zielona Góra
    Toruń - Rzeszów
    Częstochowa - Gniezno
    Leszno - Wrocław

    9 runda: 25 maja (sobota), 26 maja (niedziela)
    Rzeszów - Leszno
    Zielona Góra - Tarnów
    Bydgoszcz - Gorzów
    Wrocław - Częstochowa
    Gniezno - Toruń

    2 runda: 30 maja (czwartek)
    Zielona Góra - Rzeszów

    10 runda: 2 czerwca (niedziela)
    Tarnów - Zielona Góra
    Gorzów - Bydgoszcz
    Toruń - Gniezno
    Częstochowa - Wrocław
    Leszno - Rzeszów

    11 runda: 16 czerwca (niedziela)
    Rzeszów - Toruń
    Zielona Góra - Gorzów
    Bydgoszcz - Tarnów
    Wrocław - Leszno
    Gniezno - Częstochowa

    12 runda: 29 czerwca (sobota), 30 czerwca (niedziela)
    Tarnów - Gniezno
    Gorzów - Częstochowa
    Toruń - Bydgoszcz
    Wrocław - Rzeszów
    Leszno - Zielona Góra

    13 runda: 6 lipca (sobota), 7 lipca (niedziela)
    Tarnów - Rzeszów
    Zielona Góra - Wrocław
    Bydgoszcz - Leszno
    Częstochowa - Toruń
    Gniezno - Gorzów

    14 runda: 21 lipca (niedziela)
    Rzeszów - Gniezno
    Gorzów - Tarnów
    Toruń - Zielona Góra
    Wrocław - Bydgoszcz
    Leszno - Częstochowa

    15 runda: 27 lipca (sobota), 28 lipca (niedziela)
    Tarnów - Wrocław
    Gorzów - Toruń
    Bydgoszcz - Zielona Góra
    Częstochowa - Rzeszów
    Gniezno - Leszno

    16 runda: 4 sierpnia (niedziela)
    Rzeszów - Gorzów
    Zielona Góra - Gniezno
    Bydgoszcz - Częstochowa
    Wrocław - Toruń
    Leszno - Tarnów

    17 runda: 15 sierpnia (czwartek)
    Rzeszów - Zielona Góra
    Gorzów - Wrocław
    Toruń - Leszno
    Częstochowa - Tarnów
    Gniezno - Bydgoszcz

    18 runda: 18 sierpnia (niedziela)
    Tarnów - Toruń
    Zielona Góra - Częstochowa
    Bydgoszcz - Rzeszów
    Wrocław - Gniezno
    Leszno - Gorzów

    część finałowa
    19 runda: 31 sierpnia (sobota), 1 września (niedziela)
    (a) 4 w tabeli po cz. zasadniczej - 1 w tabeli po cz. zasadniczej
    (b) 3 w tabeli po cz. zasadniczej - 2 w tabeli po cz. zasadniczej

    20 runda: 8 września (niedziela)
    (a) 1 w tabeli po cz. zasadniczej - 4 w tabeli po cz. zasadniczej
    (b) 2 w tabeli po cz. zasadniczej - 3 w tabeli po cz. zasadniczej

    21 runda: 14 września (sobota), 15 września (niedziela)
    (c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
    (d) pokonane drużyny z (a) i (b)

    22 runda: 22 września (niedziela)
    (c) zwycięskie drużyny z (a) i (b)
    (d) pokonane drużyny z (a) i (b)

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63