Poznań Business Run: Pobiegli dla potrzebujących [ZDJĘCIA]

KAEF
Poznań Business Run: Pobiegli dla potrzebujących
Poznań Business Run: Pobiegli dla potrzebujących Łukasz Gdak
Po raz kolejny ulicami miasta przebiegła sztafeta Poznań Business Run. Uczestnicy biegu pokonali 19-kilometrową trasę dla podopiecznych fundacji Poza Horyzonty.

Poznań Business Run

Poznański bieg wygrała drużyna EMITT, która pokonała trasę w czasie 57 minut i 14 sekund. Kolejną drużyną, jaka zameldowała się na mecie biegu, była FLEXLINK RUNNING TEAM I (1 godzina, 5 minut, 37 sekund). Trzecie miejsce zajęła CYBINA TEAM 1 (1 godzina, 6 minut i 1 sekunda).

Poznań Business Run to jeden z elementów Poland Business Run. Biegacze wystartowali w niedzielę w aż sześciu polskich miastach: oprócz Poznania pobiegli też w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

W tym roku w charytatywnym biegu wystartowało ponad 13,5 tys. uczestników. Dzięki sponsorom oraz opłatom startowym uda się kupić kolejne potrzebne protezy.

Poznań Business Run: Pobiegli dla potrzebujących. Obejrzyjcie ZDJĘCIA!