Jak usatwić antenę do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

  Jak usatwić antenę do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej radzi UKE

  PILAR

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Urząd Komunikacji Elektronicznej w przypadku wystąpienia problemów w odbiorze sygnału telewizji cyfrowej na terenach województwa wielkopolskiego objętych II etapem wyłączenia sygnału analogowego zaleca:
  1. Odbiorcom na terenie Wielkopolski wykorzystującym do tej pory anteny siatkowe w przypadku problemów w odbiorze programów DVB-T o ukierunkowanie na nadajnik zlokalizowany w Śremie. Jeśli jednak w dalszym ciągu odbiór będzie utrudniony zalecamy wymianę anteny siatkowej na antenę kierunkową charakteryzującą się większym zyskiem antenowym.

  2. Odbiorcom wykorzystującym do tej pory anteny siatkowe ukierunkowane na nadajnik zlokalizowany na budynku Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o skierowanie anten w stronę nadajnika w Śremie, a w przypadku dalszych problemów wymianę anteny siatkowej na antenę kierunkową charakteryzującą się większym zyskiem antenowym.

  3. Odbiorcom z rejonu Gniezna wykorzystującym do tej pory anteny siatkowe skierowane na Poznań i umożliwiające odbiór programu TNV o skierowanie ich w stronę nadajnika w Śremie lub Żółwieńcu, a w przypadku dalszych problemów wymianę anteny siatkowej na antenę kierunkową charakteryzującą się większym zyskiem antenowym.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo